آپدیت نسل بعدی بازی DOOM Eternal در آینده‌ای نامشخص عرضه خواهد شد

آپدیت نسل بعدی بازی DOOM Eternal در آینده‌ای نامشخص عرضه خواهد شد
نام : آپدیت نسل بعدی بازی DOOM Eternal در آینده‌ای نامشخص عرضه خواهد شد
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> آپدیت نسل بعدی بازی DOOM Eternal در آینده‌ای نامشخص عرضه خواهد شد
خلاصه بازی:

طبق اعلام بتسدا، آپدیت رایگانی که قرار است برای بازی DOOM Eternal بر روی کنسول‌های نسل بعد عرضه شود، هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد. با دهکده دانلود و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

شرکت Bethesda تأیید کرده که DOOM Eternal در زمان عرضه بر روی ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن 5 قابل بازی است، اما طرفداران باید برای دریافت آپدیتی که بهبودهای نسل بعدی را در بر دارد، فعلا منتظر بمانند. این آپدیت در زمان عرضه برای خریداران نسخه دیجیتالی و فیزیکی نسل فعلی بازی کاملا رایگان خواهد بود.
در حال حاضر جزئیات دقیقی مانند اینکه آیا بازی بر روی کنسول‌های نسل بعد به‌صورت 60/4K فریم اجرا خواهد شد یا خیر، مشخص نیست. اما سازندگان تأیید کرده‌اند که بازیکنان امکان انتقال سیوهای خود به نسل بعد را دارند.

بازی DOOM Eternal در کنار کنسول‌های نسل فعلی و PC، برای استیدیا نیز در دسترس است. این عنوان از روز گذشته و همزمان با عرضه Xbox Series X|S بر روی کنسول‌های نسل بعدی مایکروسافت قابل بازی شد. کاربران PS5 هم در روز عرضه این کنسول (فردا) می‌توانند ورژن PS4 بازی را اجرا کنند. شایان ذکر است که DOOM Eternal مدتی پیش بر روی سرویس ایکس باکس گیم پس نیز قرار گرفت.

مطالب پیشنهادی:
    چگونه اشتباه بتسدا باعث کرک شدن Doom Eternal شد؟ بازی‌های Doom Eternal و The Elder Scrolls Online برای نسل بعد تأیید شدند گیم پلی بازی Doom Eternal بیش از 20 ساعت طول می کشد بازی DOOM Eternal احتمالاً بزودی به عناوین گیم‌پس اضافه خواهد شد [بروزرسانی] قفل ضد تقلب Denuvo بازی Doom Eternal حذف خواهد شد

مطالب ویژه