قابلیت کراس سیو برای بازی Marvel’s Spider-Man اضافه خواهد شد

قابلیت کراس سیو برای بازی Marvel’s Spider-Man اضافه خواهد شد
نام : قابلیت کراس سیو برای بازی Marvel’s Spider-Man اضافه خواهد شد
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> قابلیت کراس سیو برای بازی Marvel’s Spider-Man اضافه خواهد شد
خلاصه بازی:

طبق اعلام اینسامنیاک گیمز، در طی چند هفته آینده آپدیتی برای بازی Marvel’s Spider-Man منتشر می‌شود که انتقال سیو از ورژن نسل فعلی به ریمستر بازی را امکان‌پذیر می‌سازد. با دهکده دانلود و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

معرفی نسخه ریمستر Marvel’s Spider-Man در چند مدت اخیر با بحث و جدل و انتقاداتی از سوی طرفداران همراه شده است. در زمان معرفی این ریمستر اعلام شده بود که نه‌تنها بازیکنان نمی‌توانند فایل سیو خود را از پلی استیشن 4 به پلی استیشن 5 انتقال دهند، بلکه تنها راه دسترسی به ریمستر بازی خرید نسخه آلتیمیت ادیشن Spider-Man Miles Morales بر روی PS5 است.
با اینکه تنها راه دسترسی به نسخه ریمستر همچنان خرید Spider-Man Miles Morales Ultimate Edition باقی می‌ماند، اما خوشبختانه سازندگان قابلیت کراس سیو را به بازی اضافه می‌کنند. استودیو Insomniac Games با انتشار توئیتی اعلام کرد که حوالی روز شکرگزاری (26 نوامبر، مصادف با 6 آذر) کاربران PS4 آپدیت جدیدی را دریافت می‌کنند که قابلیت انتقال سیو به ورژن ریمستر را فراهم می‌آورد. این آپدیت همچین 3 لباس جدیدی که در نسخه ریمستر برای اسپایدرمن در دسترسند را نیز به ورژن PS4 اضافه می‌کند.

نسخه ریمستر Marvel’s Spider-Man در قالب نسخه 70 دلاری آلتیمیت ادیشن Spider-Man Miles Morales، همزمان با عرضه PS5 در تاریخ 12 نوامبر (22 آبان) در دسترس خواهد بود.

مطالب پیشنهادی:
    بازی Spider-Man Miles Morales در روز عرضه بروزرسانی پر حجمی را دریافت می‌کند تریلر جدیدی از گیمپلی بازی Spider-Man: Miles Morales منتشر شد اطلاعات تازه‌ای از بازی Spider-Man: Miles Morales منتشر شد | اسکرین شات جدید بازی Spider-Man: Miles Morales به‌صورت 60/4K فریم قابل اجراست از اعلام قیمت پلی استیشن 5 تا بازگشت گاد آف وار

مطالب ویژه