اچیومنت‌ها برای کاربران رایانه‌های شخصی بازی Assassin’s Creed Valhalla اضافه خواهد شد

اچیومنت‌ها برای کاربران رایانه‌های شخصی بازی Assassin’s Creed Valhalla اضافه خواهد شد
نام : اچیومنت‌ها برای کاربران رایانه‌های شخصی بازی Assassin’s Creed Valhalla اضافه خواهد شد
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اچیومنت‌ها برای کاربران رایانه‌های شخصی بازی Assassin’s Creed Valhalla اضافه خواهد شد
خلاصه بازی:

پس از منتشر شدن چندین بیانیه ضد و نقیض از سوی یوبیسافت، به‌نظر می‌رسد اچیومنت‌ها در نهایت به نسخه PC بازی Assassin’s Creed Valhalla اضافه می‌شوند. با دهکده دانلود و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

چند روز پیش بود که برخی افراد متوجه قرار نگرفتن صفحه اچیومنت‌های بازی Assassin’s Creed Valhalla بر روی سرویس Ubisoft Connect شدند. این در حالی است که Watch Dogs Legion صفحه اچیومنت مخصوص خود را دارد. گیج شدن مخاطبان بابت این موضوع باعث شد که یکی از نمایندگان شرکت Ubisoft در فروم اینترنتی یوبیسافت بیانیه‌ای را منتشر کند. در این بیانیه، گفته شد که حذف شدن اچیومنت‌ها از بازی Assassin’s Creed غیر عمدی بوده و در آینده فعال خواهد شد.
چند روز بعد اما بیانیه رسمی دیگری منتشر شد که بیانیه قبلی را نقض می‌کرد. در بیانیه دوم گفته شده بود که در دسترس نبودن اچیومنت‌ها بر روی نسخه PC بازی تغییری عمدی بوده و یوبیسافت در نظر دارد تا برای بازی‌های جدید، بجای اچیومنت، بخش چلنج‌های Ubisoft Connect را گسترش دهد. یوبیسافت همچنین در این بیانیه از طرفداران بابت درک کردن این موضوع (اعمال این تغییر بزرگ) تشکر کرده بود.
اما ماجرا به اینجا ختم نشد و یکی دیگر از نمایندگان یوبیسافت، پس از اعتراضات فراوان طرفداران باری دیگر بیانیه جدیدی را منتشر کرد. در واقع بیانیه جدید، بیانیه دومی که بیانیه اول را اشتباه شمرده بود را تکذیب می‌کند.
در آخرین بیانیه یوبیسافت می‌خوانیم: ” ما از قابل دسترس نبودن اچیومنت‌ها بر روی نسخه PC بازی Assassin’s Creed Valhalla آگاه هستیم، و این موضوع غیر عمدی بود. ما به‌طور فعال در حال بازگرداندن اچیومنت‌ها هستیم و در هنگام داشتن اطلاعات بیشتر، آن‌ها را با شما به‌اشتراک خواهیم گذاشت. برای اینکه شفاف‌سازی کنیم، سوء تفاهم شکل گرفته از طرف ما این بود که پشتیبانی از اچیومنت‌ها قطع شده‌اند، اما این اتفاق نیافتاده است!  اطلاعات اولیه درست بودند و ما در واقع در حال کار بر روی آن هستیم. اچیومنت‌ها در راه هستند!”

بنابراین اچیومنت‌ها در نهایت به نسخه PC بازی اضافه خواهند شد. البته هنوز تاریخ دقیقی برای اضافه شدن آن مشخص نیست. بازی Assassin’s Creed Valhalla علاوه بر رایانه‌های شخصی، برای کنسول‌های نسل هشتم و نسل نهم نیز دسترس است. شما می‌توانید بررسی این عنوان را هم‌اکنون از دهکده دانلود مطالعه کنید.

مطالب پیشنهادی:
    بازی‌های آینده یوبیسافت از Cross-Save پشتیبانی خواهند کرد تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی‌های Assassin’s Creed Valhalla و Watch Dogs: Legion منتشر شد بازی Assassin’s Creed Ragnarok سر از چند فروشگاه اینترنتی در آورد بازی Watch Dogs 2 را مجانی دریافت کنید شرکت Capcom هنوز درباره قیمت بازی‌های نسل بعد تصمیم نگرفته‌است

مطالب ویژه