پشتیبانی از 120 فریم بر ثانیه برای بازی Borderlands 3 بر روی نسل بعد اضافه شده است

پشتیبانی از 120 فریم بر ثانیه برای بازی Borderlands 3 بر روی نسل بعد اضافه شده است
نام : پشتیبانی از 120 فریم بر ثانیه برای بازی Borderlands 3 بر روی نسل بعد اضافه شده است
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> پشتیبانی از 120 فریم بر ثانیه برای بازی Borderlands 3 بر روی نسل بعد اضافه شده است
خلاصه بازی:

در حالی که سازندگان بازی Borderlands 3 تاکنون در این مورد به‌صورت رسمی صحبتی نداشته‌اند، پشتیبانی از 120 فریم بر ثانیه برای این عنوان بر روی کنسول‌های نسل جدید اضافه شده است. با دهکده دانلود و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

بوردلرلندز 3 یکی از چندین بازی نسل فعلی (یا بهتر است از حالا بگوییم نسل قبلی) به‌شمار می‌رود که بر روی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس بهبودهای فنی جدیدی را دریافت کرده است. تاکنون محوریت ارتقای نسل بعدی این بازی لوتر شوتر حول 60/4K فریم بوده، اما طبق گزارشات چندین کاربر از ResetEra، بازیکنان امکان اجرای Borderlands 3 با 120 فریم بر ثانیه را نیز دارند.
طبق گزارشات کاربران، حالت پرفورمنس مود بازی Borderlands 3 بر روی هر دو کنسول Xbox Series X و PS5 به‌صورت 120 فریم اجرا می‌شود. البته در این حالت رزولوشن به 1080p کاهش می‌یابد، اما مطمئنا افراد زیادی هستند که با فدا کردن رزولوشن برای فریم ریت بهتر کنار بیایند. البته حالت رزولوشن مود نیز بر روی کنسول‌های نسل جدید در دسترس است و به‌صورت 60/4K فریم اجرا می‌شود.

همان‌طور که گفته شد، تاکنون 2K یا گیرباکس در این مورد صحبتی نداشته‌اند و کاربران با تجربه بازی از اضافه شدن پشتیبانی از 120 فریم آگاه شده‌اند. بازی Borderlands 3 هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و گوگل استیدیا و کنسول‌های نسل جدید در دسترس است. مدتی پیش شایعاتی از احتمال عرضه این بازی بر روی Nintendo Switch به‌گوش می‌رسید، اما تاکنون هیچ‌گونه معرفی رسمی صورت نگرفته است.

مطالب پیشنهادی:
    نینتندو نگران PS5 و Xbox Series X نیست 76 درصد از فروش کنسول ها در ژاپن در سال 2019، متعلق به Nintendo Switch است مقایسه پلی استیشن 5 با ایکس باکس سری ایکس شایعه: نسخه نینتندو سوئیچ بازی Borderlands 3 در حال ساخت است توسعه‌دهنده Chorus از راحتی ساخت بازی برای Xbox Series X نسبت به دیگر پلتفرم‌ها می‌گوید

مطالب ویژه