ریمستر بازی Diablo 2 معرفی شد

ریمستر بازی Diablo 2 معرفی شد
نام : ریمستر بازی Diablo 2 معرفی شد
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> ریمستر بازی Diablo 2 معرفی شد
خلاصه بازی:

پس از شنیدن شایعات مختلف، همان‌طور که انتظار می‌رفت در رویداد بلیزکان اخیر از ریمستر بازی Diablo 2 با پسوند Resurrected رونمایی کرد. با دهکده دانلود و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

تأیید شدن این خبر اجتناب‌ناپذیر بود: شرکت Blizzard نسخه دوم دیابلو را ریمستر می‌کند. بازی دارای گرافیک 3بعدی جدیدی شده و سینماتیک‌های بازی به‌طور کامل بازسازی شده‌اند. آقای راد فرگوسن در مورد بازی می‌گوید:

“دیابلو 2 یک بازی بسیار مهم برای بلیزاد به‌شمار می‌رود. این بازی کمک کرد تا ژانر ARPG تعریف شود. سال گذشته بیستمین سالگرد بازی بود، حالا سی‌امین سالگرد بلیزارد است و ما برای Diablo Immortal و Diablo 4 آماده می‌شویم. احساس می‌کنیم که این یک زمان عالی است تا دیابلو 2 را باز گردانیم.”

همچنین نسخه ریمستر با ویژگی‌های جدیدی در گیمپلی همراه خواهد بود. برای مثال، بخش جدیدی قرار گرفته شده که در آن می‌توانید آیتم‌های خود را با تمام کاراکترهای خود شریک شوید. لوت اتوماتیک نیز به بازی افزوده شده است. البته راد فرگوسن تأکید کرد که امکان غیر فعال کردن تمام این قابلیت‌های جدید وجود دارد و برای مثال بازیکنان در صورت تمایل، می‌توانند به‌صورت دستی لوت کنند. همچنین این امکان را دارید تا بازی را بدون گرافیک ارتقا یافته و به‌شکل اوریجینال تجربه کنید.

بازی Diablo 2: Resurrected در سال 2021 با قیمت 40 دلار برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و نینتندو سوئیچ عرضه می‌شود. گفته شده که بازیکنان قابلیت انتقال پیشرفت‌های خود به پلتفرم‌های دیگر را خواهند داشت، اما به‌طور دقیق نام پلتفرم‌هایی که از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند مشخص نشده است. کاربران PC می‌توانند از همین حالا برای ثبت نام دریافت نسخه آلفا از طریق این لینک اقدام کنند.

مطالب پیشنهادی:
    برگزاری رویداد آنلاین BlizzCon در اوایل سال 2021 حضور بازی‌های Overwatch 2 و Diablo 4 در رویداد BlizzCon تأیید شدند شرکت Blizzard هنوز از برگزاری رویداد BlizzCon 2020 مطمئن نیست بازی Overwatch را تا اوایل 2021 به‌صورت رایگان تجربه کنید اکسپنشن World of Warcraft: Shadowlands سریع‌ترین فروش تاریخ رایانه‌های شخصی را تجربه کرد

مطالب ویژه