با طرفداری که تا زمان عرضه بازی Elden Ring خون اهدا می‌کند آشنا شوید

با طرفداری که تا زمان عرضه بازی Elden Ring خون اهدا می‌کند آشنا شوید
نام : با طرفداری که تا زمان عرضه بازی Elden Ring خون اهدا می‌کند آشنا شوید
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> با طرفداری که تا زمان عرضه بازی Elden Ring خون اهدا می‌کند آشنا شوید
خلاصه بازی:

در حالی که انتظار برای دیدن نمایش جدید بازی Elden Ring همچنان ادامه دارد، برخی از طرفداران با راهکارهای جالب و عجیب خود سعی دارند تا این صبر را قابل تحمل‌تر کنند. با دهکده دانلود و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Elden Ring ابتدا مدت‌ها پیش در رویداد E3 2019 معرفی شد، اما به‌نظر می‌رسد استودیو From Software هنوز هم آماده انتشار جزئیات بیشتری از آن نیست. صبر و انتظار طولانی مدت برای تریلر و اطلاعات جدید، باعث شده تا جامعه طرفداران بازی شوخی‌های مختلفی را در سابردیت Elden Ring به اشتراک بگذارند. اما یکی از طرفداران بازی بجای ابراز نارضایتی از وضعیت به‌وجود آمده و شوخی کردن با آن، به یک ایده فوق‌العاده رسیده است.

کاربری از این سابردیت به نام Nikolandia تصمیم گرفته تا زمانی که بازی عرضه نشود، هر 8 هفته یکبار برای نیازمندان خون اهدا کند. او به‌شکل طنزی با اشاره به جهان بازی Bloodborne و داستان آن، همراه با انتشار یک تصویر در حال اهدای خون نوشت: “تا قبل از عرضه Elden Ring هر 8 هفته یکبار خون خود را برای کلیسای شفابخش فدا می‌کنم. گفته بودم که اینکار را انجام خواهم داد.”

با اینکه شایعاتی در خصوص نمایش بازی در مراسم The Game Awards 2020 وجود داشت، اما در این رویداد نیز شاهد انتشار جزئیات جدیدی از بازی نبودیم. طبق آخرین شایعاتی که از سوی جف گراف، گزارشگر وب‌سایت ونچربیت منتشر شده، ممکن است تا پایان ماه مارچ (حدود یک ماه دیگر) اطلاعات جدیدی از Elden Ring منتشر شود.

مطالب پیشنهادی:
    شایعه: The Game Awards، ایستگاه احتمالی بعدی بازی Elden Ring شایعه: مراحل توسعه بازی Elden Ring به‌زودی به‌پایان می‌رسد شایعه: اطلاعات جدیدی از روند ساخت بازی Elden Ring لو رفت ممکن است نمایش بازی Elden Ring را در یک یا دو ماه دیگر ببینیم اسپنسر از تجربه خود با بازی Elden Ring می‌گوید

مطالب ویژه