استودیوی Atlus از شما می‌خواهد تا در مورد عرضه بازی‌هایش بر روی Xbox نظر دهید

استودیوی Atlus از شما می‌خواهد تا در مورد عرضه بازی‌هایش بر روی Xbox نظر دهید
نام : استودیوی Atlus از شما می‌خواهد تا در مورد عرضه بازی‌هایش بر روی Xbox نظر دهید
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> استودیوی Atlus از شما می‌خواهد تا در مورد عرضه بازی‌هایش بر روی Xbox نظر دهید
خلاصه بازی:

مطابق هر سال، استودیو Atlus نظرسنجی جامعی را برای طرفداران تدارک دیده که در آن از طرفداران خواسته شده تا پلتفرم مد نظر خود را برای تجربه نسخه‌های جدید پرسونا یا پورت بازی‌های قدیمی‌تر انتخاب کنند. امسال برای اولین بار، گزینه Xbox به این بخش از نظرسنجی اضافه شده است. با دهکده دانلود و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

پس از عرضه شدن Persona 4 Golden برای PC، شرکت Sega اعلام کرده بود که امیدوار است تا پورت‌ها، ریمسترها یا ریمیک‌های بیشتری را برای پلتفرم‌های مختلف منتشر کند. با اینکه سری Persona اکنون راه خود را به نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی باز کرده، اما حال نظرسنجی سالانه Atlus گزینه‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس وان را نیز در کنار گوشی‌های هوشمند برای کاربران لحاظ کرده است.

علاوه بر سری پرسونا، Atlus همچنین از کاربران پرسیده که به تجربه کدام بازی‌های قدیمی‌تر از این استودیو و بر روی کدام پلتفرم تمایل دارند. این عناوین شامل سری‌های مختلفی مثل Shin Megami Tensei و Etrian Odyssey و چندین موارد دیگر می‌شود. شما می‌توانید از طریق این لینک در این نظرسنجی شرکت کنید.

استودیوی Atlus در حال حاضر بر روی پروژه‌های مختلفی مانند Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD ،Shin Megami Tensei 5 و Project Re: Fantasy مشغول است. همچنین این توسعه‌دهنده اعلام کرده که برای 25امین سالگرد سری پرسونا در سال 2021 برنامه‌هایی را در سر دارد.

مطالب پیشنهادی:
    تعداد بازیکنان Persona 4 Golden بر روی PC از پانصد هزار نفر عبور کرد بازی Persona 4 Golden برای رایانه‌های شخصی عرضه شد تاریخ عرضه بازی Persona 5 Strikers لو رفت سگا بازی‌های بیشتری را برای رایانه‌های شخصی و پلتفرم‌های دیگر عرضه خواهد کرد حجم بازی Persona 5 Strikers بر روی نینتندو سوئیچ مشخص شد

مطالب ویژه