خالق بازی Silent Hill به همکاری با یک سازنده ژاپنی معروف اشاره می‌کند

خالق بازی Silent Hill به همکاری با یک سازنده ژاپنی معروف اشاره می‌کند
نام : خالق بازی Silent Hill به همکاری با یک سازنده ژاپنی معروف اشاره می‌کند
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> خالق بازی Silent Hill به همکاری با یک سازنده ژاپنی معروف اشاره می‌کند
خلاصه بازی:

آقای Keiichiro Toyama، یکی از خالقان بازی Silent Hill به‌تازگی جزئیات اندکی را از بازی جدید در دست ساخت خود منتشر کرده است. با دهکده دانلود و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

در اواخر سال میلادی گذشته، تویوما و چند تن از اعضای سابق Japan Studio تشکیل استودیوی بازیسازی جدید خود یعنی Bokeh Game Studio را اعلام کردند. گفته شده که پروژه در دست ساخت این تیم یک بازی ترسناک ماجراجویی بوده و برای عرضه در سال 2023 برنامه‌ریزی شده است. با اینحال، تاکنون اطلاعات زیادی را از این بازی معرفی نشده دریافت نکرده‌ایم.

حال تویاما در مصاحبه‌ای که اخیرا با کانال یوتیوب Al Hub داشته، از همکاری با یک سازنده سرشناس ژاپنی صحبت کرده است. او در بخشی از این مصاحبه گفت: “مشخصا ما در مراحل ابتدایی هستیم، بنابراین در حقیقت نمی‌توانیم چیزهای زیادی را بیان کنیم، اما ما به دنبال خلق تجربه‌ای هستیم که میزان وسیعی از افراد از آن لذت ببرند. برای مثال، قصد داریم تا وقایع بازی ما در شهرهای آسیایی جریان داشته باشد.”

تویوما در ادامه اضافه کرد: “موردی که امکان گفتن آن را داریم این است که ما در حال حاضر به‌سختی مشغول کاریم تا با یک سازنده ژاپنی معروف همکاری کنیم. این چیزی است که قبلا در موردش اطلاعاتی را منتشر نکرده بودیم.”

مطمئنا دیدن آنچه که کئیچیرو تویاما و تیم Bokeh Game Studio در سر دارند برای دوست‌داران ژانر ترس جذاب خواهد بود. نظر شما در مورد این توسعه‌دهنده ژاپنی مرموز چیست؟ فکر می‌کنید Bokeh Game Studio با چه شخصی همکاری خواهد داشت؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب پیشنهادی:
    کیچیرو تویاما، خالق بازی‌های Silent Hill و Gravity Rush، سونی را ترک کرد اطلاعات جدیدی از بازی در دست ساخت استودیو Bokeh Game منتشر شد شایعه: نسخه جدیدی از بازی Silent Hill توسط Japan Studios درحال ساخت است تهیه‌کننده بازی Bloodborne و ریمیک Demon’s Souls سونی را ترک می‌کند شایعه: ریبوت بازی Silent Hill در طول مراسم The Game Awards معرفی خواهد شد

مطالب ویژه