پنج بازی بتسدا ویژگی FPS Boost را دریافت خواهند کرد

پنج بازی بتسدا ویژگی FPS Boost را دریافت خواهند کرد
نام : پنج بازی بتسدا ویژگی FPS Boost را دریافت خواهند کرد
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> پنج بازی بتسدا ویژگی FPS Boost را دریافت خواهند کرد
خلاصه بازی:

طبق گفته صفحه رسمی ایکس باکس، پنج بازی جدید از ویژگی FPS Boost پشتیبانی خواهند کرد.

بازی‌های Prey ،Dishonored: The Definitive Edition ،Fallout 4 ،Fallout 76 و The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition بروزرسانی FPS Boost دریافت کرده‌اند که باعث خواهد شد تا با نرخ فریم ریت دو برابر بر روی کنسول‌های ایکس باکس سریز اکس و ایکس باکس سریز اس اجرا شوند.

ایکس باکس به تازگی ورود زنیمکس مدیا به خانواده ایکس باکس را خوش‌آمد گفته بود و پس از آن که بیست بازی بتسدا به سرویس Xbox Game Pass اضافه شدند، حالا پنج بازی محبوب از بین آن‌ها ویژگی‌ جدیدی را دریافت کرده‌اند.

برای استفاده از ویژگی FPS Boost، لازم است پس از بروزرسانی کنسول‌های ایکس باکس سریز ایکس و یا ایکس باکس سریز اس خود به منوی Manage Game بازی‌ها بروید و از قسمت Compatibility Options گزینه FPS Boost یا Auto HDR را فعال کنید. همچنین مایکروسافت اعلام کرده است که به زودی بازی‌های بیشتری از این ویژگی پشتیبانی خواهند کرد.

مطالب پیشنهادی:
    بیست بازی Bethesda بر روی سرویس Xbox Game Pass قرار خواهند گرفت بازی The Elder Scrolls V: Skyrim بر روی Xbox Game Pass قرار گرفت تاد هاوارد: تصور انحصاری بودن بازی The Elder Scrolls 6 بر روی اکوسیستم Xbox سخت است مایکروسافت زنی‌مکس مدیا، شرکت مادر بتسدا سافت‌ورکز را خریداری کرد تعداد مشترکان سرویس Xbox Game Pass به 15 میلیون نفر رسید

مطالب ویژه