آیا بازی Outriders به Xbox Game Pass اضافه می‌شود؟ [بروزرسانی شد]

آیا بازی Outriders به Xbox Game Pass اضافه می‌شود؟ [بروزرسانی شد]
نام : آیا بازی Outriders به Xbox Game Pass اضافه می‌شود؟ [بروزرسانی شد]
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> آیا بازی Outriders به Xbox Game Pass اضافه می‌شود؟ [بروزرسانی شد]
خلاصه بازی:

[بروزرسانی]: مایکروسافت دقایقی پیش به‌طور رسمی تائید کرد که بازی Outriders از زمان عرضه یعنی تاریخ 1 آپریل (12 فروردین) برای مشترکان سرویس Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود.

[خبر اصلی]: صفحه رسمی توئیتر Xbox Game Pass اخیرا پستی را منتشر کرده که در آن به بازی جدیدی که قرار است به این سرویس اضافه شود، اشاره کرده است. با دهکده دانلود و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

مطابق معمول، این توئیت تصویر ایمیلی را در بر دارد که برای تیم سرویس Xbox Game Pass ارسال شده و در آن مایکروسافت جزئیاتی را از بازی جدیدی که به سرویس اضافه می‌شود فاش می‌سازد. طبق این توئیت علاوه بر معرفی‌های اخیر پیرامون سرویس (اضافه شدن 20 بازی مختلف از بتسدا به گیم پس)، بازی جدید دیگری نیز برای مشترکان سرویس تأیید شده است.

در تصویر منتشر شده توسط صفحه رسمی ایکس باکس گیم پس، Melissa McGamepass که یک شخصیت غیرواقعی است، پیامی را برای تیم گیم پس ارسال کرده که در آن به شنیده شدن یک سیگنال عجیب از فاصله‌ای دور اشاره شده. همین موضوع باعث شده بسیاری گمان کنند که عنوانی که مایکروسافت به آن اشاره دارد، در حقیقت بازی Outriders است.

در داستان بازی Outriders، بازیکنان به جستجوی سیگنالی مرموز و عجیب می‌پردازند. همچنین یک طوفان انرژی عظیم در دنیای بازی رخ داده و با اسم Anomaly شناخته می‌شود که در توئیت Xbox Game Pass به این کلمه نیز اشاره شده است.

باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده این موضوع به‌طور رسمی تأیید خواهد شد یا خیر. بازی Outriders در تاریخ 1 آپریل (12 فروردین) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و همچنین PC منتشر می‌شود.

مطالب پیشنهادی:
    بازی‌های جدید سرویس Xbox Game Pass معرفی شدند بازی Metro Exodus سرویس Xbox Game Pass را ترک خواهد کرد بازی‌های ماه مارچ سرویس Xbox Game Pass معرفی شدند بازی Resident Evil: Revelations سرویس Xbox Game Pass را ترک خواهد کرد احتمال اضافه شدن اشتراک خانوادگی به سرویس Xbox Game Pass

مطالب ویژه