جذب شدن 20 میلیون بازیکن جدید به بازی Fall Guys در 48 ساعت

جذب شدن 20 میلیون بازیکن جدید به بازی Fall Guys در 48 ساعت
نام : جذب شدن 20 میلیون بازیکن جدید به بازی Fall Guys در 48 ساعت
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> جذب شدن 20 میلیون بازیکن جدید به بازی Fall Guys در 48 ساعت
خلاصه بازی:

طبق اعلام استودیوی Mediatonic، عرضه بازی Fall Guys در قالب یک عنوان رایگان به جذب شدن 20 میلیون بازیکن در 48 ساعت منجر شده است. با دهکده دانلود و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Fall Guys که ابتدا چند سال پیش برای کنسول پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر شده بود، حالا به‌طور رایگان در دسترس تمام کاربران قرار گرفته است. علاوه بر آن، هفته گذشته بازی بالاخره به کنسول‌های ایکس باکس و نینتندو سوئیچ آمد و همان‌طور که می‌شد حدس زد، همه این‌ها موفقیت بزرگی را برای این عنوان محبوب در پی داشته است.

توسعه‌دهندگان بازی با انتشار توئیتی تأیید کردند که طی 48 ساعت ابتدایی عرضه Fall Guys به‌صورت رایگان، 20 میلیون بازیکن به این عنوان جذب شده‌اند. این عدد قابل توجه و چشم‌گیری محسوب می‌شود، به‌خصوص با توجه به اینکه تنها دو روز نیاز بوده تا بازی به چنین عددی دست یابد.

استودیوی Mediatonic پشتیبانی از Fall Guys را ادامه می‌دهد و بازیکنان موارد جالبی را در آینده پیش‌رو دارند. پنج‌شنبه همین هفته شاهد آغاز رویداد Spartan Showdown خواهیم بود؛ یک کراس‌اور بزرگ با مجموعه Halo که اسکین مستر چیف و همچنین دشمنانی مانند Gruntها و Bruteها را به Fall Guys اضافه می‌کند. در همین حال، سازندگان قصد دارند تا نوعی Map editor را نیز به بازی اضافه کنند تا بازیکنان با استفاده از ابزار و تنظیمات مختلف، استیج‌های خود را بسازند و با دیگران به اشتراک بگذارند.

محسن رحیمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

مطالب ویژه