رده بندی سنی بازی Bayonetta 3 بر روی فروشگاه نینتندو ظاهر شد

رده بندی سنی بازی Bayonetta 3 بر روی فروشگاه نینتندو ظاهر شد
نام : رده بندی سنی بازی Bayonetta 3 بر روی فروشگاه نینتندو ظاهر شد
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> رده بندی سنی بازی Bayonetta 3 بر روی فروشگاه نینتندو ظاهر شد
خلاصه بازی:

اینطور که به‌نظر می‌رسد، ممکن است به یک معرفی رسمی مرتبط با بازی Bayonetta 3 نزدیک شده باشیم. با دهکده دانلود و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

انتظار برای عنوان هک اند اسلش استودیوی PlatinumGames واقعا طولانی بوده است. پس از معرفی رسمی در سال 2017، بازی در یک سکوت خبری طولانی فرو رفت تا اینکه بالاخره در سال 2021 شاهد نمایش اولین گیم‌پلی آن بودیم. در حالی که این عنوان موردانتظار برای سال 2022 تأیید شده بود، اکنون کاربری به‌نام Vestan از فروم ResetEra گزارش داده که صفحه بروزرسانی‌شده بازی بر روی فروشگاه نینتندو، رده بندی سنی ESRB و PEGI را به آن اضافه کرده است.

این اتفاق باعث شده تا امیدواری طرفداران بابت انتشار اخبار جدید Bayonetta 3، از جمله اعلام شدن تاریخ انتشار دقیق آن بالا برود؛ به‌خصوص با توجه به اینکه این بروزرسانی به‌تازگی بر روی فروشگاه نینتندو اعمال شده است. همچنین شایان ذکر است که بازی بابت داشتن محتویاتی مانند «خشونت، خونریزی، برهنگی جزئی و به‌کارگیری الفاظ رکیک» رده بندی سنی بزرگسالان را دریافت کرده. علاوه بر این، طبق اطلاعات درج‌شده توسط سازمان ESRB، بایونتا 3 دارای پرداخت درون‌برنامه‌ای خواهد بود که این موضوع می‌تواند به مزایای پیش خرید بازی یا DLCهای آن اشاره داشته باشد.

به هر حال، باید منتظر ماند و دید که آیا نینتندو و پلاتینیوم گیمز در آینده‌ای نزدیک اخبار جدیدی را از Bayonetta 3 به اشتراک خواهند گذاشت یا خیر. این عنوان موردانتظار در زمان نامشخصی از سال 2022 برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.

محسن رحیمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

مطالب ویژه