بروس استریلی، کارگردان سابق بازی‌های The Last of Us و Uncharted 4 استودیوی جدیدی را تأسیس کرد

بروس استریلی، کارگردان سابق بازی‌های The Last of Us و Uncharted 4 استودیوی جدیدی را تأسیس کرد
نام : بروس استریلی، کارگردان سابق بازی‌های The Last of Us و Uncharted 4 استودیوی جدیدی را تأسیس کرد
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> بروس استریلی، کارگردان سابق بازی‌های The Last of Us و Uncharted 4 استودیوی جدیدی را تأسیس کرد
خلاصه بازی:

کارگردان سابق استودیوی ناتی داگ که در سال 2017 این صنعت را ترک کرده بود، از تأسیس استودیوی Wildflower Interactive و ساخت یک بازی جدید خبر داده است. با دهکده دانلود و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

استریلی به مدت 18 سال با استودیوی ناتی داگ همراه بود و در این مدت، عناوین تحسین‌شده‌ای مانند آنچارتد 2، لست آو آس و آنچارتد 4 را کارگردانی کرد. این بازیساز باسابقه که طی 5 سال اخیر از فعالیت در این عرصه فاصله گرفته بود، اکنون بازگشته و با انتشار ویدئویی کوتاه، از ماجراجویی جدید خود گفته و استودیوی Wildflower Interactive را معرفی کرده است.

«در سال 2017 من در حالی که نمی‌دانستم به ساخت بازی‌ها باز خواهم گشت یا نه، این صنعت را ترک کردم. اما هرچه بیشتر از این فضا دور بودم، بیشتر به این مدیوم و کارهای باقی‌مانده و آنچه که هنوز می‌خواستم انجام دهم فکر کردم، و این ایده من را به خود مشغول ساخت. بنابراین من تعدادی از دوستان را دور هم جمع کردم و با یکدگیر کار بر روی نمونه‌های اولیه را آغاز کردیم. ایده ما داشت تبدیل به چیز خوبی می‌شد. همه‌چیز دوباره هیجان‌انگیز بود! و من متوجه شدم که باید این بازی را بسازم.»

استریلی در ادامه توضیح داد که برای ساخت این بازی، او باید کمپانی جدیدی را «با روش درست» تأسیس می‌کرد. به گفته او، استودیوی Wildflower Interactive باید فرهنگی «فراگیر، به‌دور از تبعیض و مشارکتی» داشته باشد. در حال حاضر این استودیو به‌طور کامل با فرمت دورکاری فعالیت می‌کند و به‌دنبال استخدام نیروی جدید در چندین موقعیت شغلی، از جمله مدیریت استودیو است. علاوه بر این، استودیوی Wildflower Interactive از همین حالا با کمپانی دیگری جهت دریافت پشتیبانی وارد همکاری شده، اما استریلی هنوز نام این کمپانی را به اشتراک نگذاشته است.

در پایان سازندگان اعلام کرده‌اند که Wildflower Interactive مشغول ساخت بازی‌های نسبتا کوچکی است که با تکیه بر خلاقیت توسعه می‌یابند، استایل ویژه‌ای دارند و آنچه که در این صنعت ممکن است را مورد کندوکاو قرار می‌دهند. گفته شده که هم‌اکنون تعدادی از توسعه‌دهندگان بازی‌هایی مانند Kena: Bridge of Spirits ،Astroneer ،The Pathless ،Abzu و سری Call of Duty در این استودیو مشغول به کار هستند.

محسن رحیمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

مطالب ویژه