بتمن و جوکر در بازی Gotham Kights حضور ندارند

بتمن و جوکر در بازی Gotham Kights حضور ندارند
نام : بتمن و جوکر در بازی Gotham Kights حضور ندارند
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> بتمن و جوکر در بازی Gotham Kights حضور ندارند
خلاصه بازی:

طبق گزارش IGN، پاتریک ردینگ، مدیر نوآوری WB Games Montréal گفته است که در Gotham Knight، خبری از جوکر و بتمن نخواهد بود و این بار بازیکنان، با هیچ‌گونه غافلگیری‌ای در این باره رو به رو نخواهند شد. او در ادامه توضیح داده است که حضور هارلی کویین در بازی را نمی‌تواند تایید یا رد کند. از آنجایی که هارلی کویین به تازگی عملا به چهره‌ی دنیای DC تبدیل شده است، حضور او در این بازی غافلگیر کننده نخواهد بود‌.

ردینگ برای طرفداران پازل‌های ریدلر خبر بدی دارد زیرا تنها یک پازل در سراسر بازی از ریدلر موجود است.

راک‌استدی با اینکه استودیویی کاملا مجزا از سازنده‌ی Gotham Knight است، اما در رابطه با بازی‌های بتمن پیش از عرضه اظهاراتی داشت که مشخص شد هیچکدام صحیح نبودند. آنها گفته بودند که Arkham Knight شخصیتی کاملا مجزا از بتمن است و همچنین جوکر در Arkham Knight حضور نخواهد داشت. همه‌ی این گفته‌ها مشخصا درست نبودند و همین باعث می‌شود بازیکنان به اظهارات پیش از عرضه‌ی Gotham Knight نیز شک کنند‌. بازی Gotham Knight برای عرضه در تاریخ ۲۵ اکتبر برنامه ریزی شده است.

علی پیری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ