اطلاعات جدیدی از بازی The Division 2 منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بازی The Division 2 منتشر شد
نام : اطلاعات جدیدی از بازی The Division 2 منتشر شد
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اطلاعات جدیدی از بازی The Division 2 منتشر شد
خلاصه بازی:

شب گذشته و در جریان کنفرانس مایکروسافت در E3 2018 شاهد رونمایی از عنوان The Division 2 بوده ایم و اطلاعاتی نیز در رابطه با ویژگی‌های بازی از جمله سلاح‌های جدید آن در دسترس قرار گرفت. حال به تازگی اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر شده است که چزییات بیشتری از گیم پلی آن را فاش می سازد.


کنفرانس شرکت یوبی سافت بامداد امشب برگزار می‌شود، اگرچه مطمئنا طی این رویداد جزییات کاملی از عنوان The Division 2 در دسترس خواهد بود اما به تازگی اطلاعات جدیدی از این عنوان  منتشر شده است که جزییات بیشتری از آن را فاش می‌سازد. این اطلاعات خیلی زود از فضای مجازی حذف شد اما یکی از کاربران  سایت رددیت ادعا می‌کند که نجات شهر واشنگتن تنها بخشی از بازی است و در بخش دیگر بازی، هنگامی که بازی‌بازان به سطح ۳۰ برسند، باید یکی از کلاس‌های Sharpshooter ،Survivalist و Demolitionist را انتخاب کنند که برای هر کلاس سلاح، مهمات و همچنین مهارت‌های جدیدی در دسترس خواهد بود. از جمله سلاح‌های جدید می‌توان به کمان و سلاح نارنجک انداز اشاره کرد که در پوستر تبلیغاتی عنوان The Division 2 نیز شاهد آن بوده‌ایم.


همچنین اطلاعات منتشر شده از وجود حالت PvP در بازی خبر می‌دهند ، این بخش شامل چالش‌های جدیدی خواهد بود که تا به حال بازی‌بازان مشابه آن را تجربه نکرده‌اند. همچنین بازی‌بازان در The Division 2 قادر به تشکیل گروه ( Clan) خواهند بود. به علاوه بر اساس اطلاعات منتشر شده، عنوان The Division 2 پس از انتشار به مدت یک سال محتویات داستانی رایگان و نقشه‌های جدیدی برای این عنوان عرضه می گردد.


اطلاعات منتشر شده در حد شایعه بوده و از صحت آن‌ها اطمینان نداریم. در هر صورت کنفرانس شرکت یوبی‌سافت در رویداد E3 2018 بامداد امشب آغاز می‌شود و مطمئناً طی این رویداد اطلاعات و جزییات کاملی از عنوان The Division 2 در دسترس خواهد بود.


عنوان The Division 2 در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ (۱۵ مارس ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلفترم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.
زمان انتشار : 12 ماه قبل issar : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید
برچسب ها : E3 2018 | عنوان Tales of Vesperia Definitive Edition معرفی شد e3 2018 tales of vesperia definitive edition ایکس‌باکس تریلر مایکروسافت nintendo nintendo switch pc ps4 xbox one اخبار اخبار بازی ها اطلاعات جدیدی از عنوان The Division 2 فاش شد the division 2 ubisoft بازی The Division 2
اخبار و معرفی بازی ها اخبار بازی ها معرفی بازی ها اخبار و معرفی بازی
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب اطلاعات جدیدی از بازی The Division 2 منتشر شد
تعداد کل بازدید ها: 119
تعداد بازدید های ماه جاری: 119 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

خالق تمامی هستی و جهان چه کسی است ؟
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید