کاگردان استودیو آندد‌لبز: مایکروسافت برنامه‌های بلندپروازانه‌ای در سر دارد

کاگردان استودیو آندد‌لبز: مایکروسافت برنامه‌های بلندپروازانه‌ای در سر دارد
نام : کاگردان استودیو آندد‌لبز: مایکروسافت برنامه‌های بلندپروازانه‌ای در سر دارد
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> کاگردان استودیو آندد‌لبز: مایکروسافت برنامه‌های بلندپروازانه‌ای در سر دارد
خلاصه بازی:

مایکروسافت در E3 امسال اعلام کرد که ۵ استودیو جدید را برای ساخت عناوین فرست پارتی، خریداری کرده است که یکی از این استودیوها، ‌آندد لبز (Undead Labs) سازنده عناوین State of Decay بود. ریچارد فوگ (Richard Foge) کارگردان طراح این استودیو، اخیرا در پادکستی با حضور The Inner Circle شرکت کرده و نظرات خود در مورد اتفاقات اخیر را به اشتراک گذاشته است. این طور که به نظر می‌رسد، مایکروسافت برنامه‌های بزرگی برای آینده در سر دارد.


مایکروسافت قبلا پیشنهاد داده بود که این استودیو کار بر روی سری State of Decay را ادامه دهد. تا به حال در مورد اینکه عنوان بعدی این استودیو چه خواهد بود خبری نشنیده‌ بودیم. فوگ اعلام کرد که آن‌ها بر روی همین سری کار خواهند کرد. وی همچنین اظهار داشت که مایکروسافت در مورد بازی‌هایی که می‌خواهد برای طرفدارن خود عرضه کند، دیدگاه‌های بلندپروازانه‌ای دارد. در ادامه صحبت‌های فوگ را می‌خوانید:


من احساس می‌کنم که در آینده‌ای نزدیک بر روی State of Decay کار خواهم کرد. شخصا معتقدم که مایکروسافت سنگ تمام گذاشته است. آن‌ها دست روی دست نمی‌گذارند و واقعا می‌خواهند که جزو بهترین‌ها باشند. آن‌ها می‌خواهند با بهترین بازی‌ها، بهترین سخت‌افزار و راضی کردن طرفدارن خود به صدر بهترین‌ها دست یابند.


این سخنان فوگ ما را در مورد آینده و اقداماتی که مایکروسافت و ۵ استودیوی تازه خریداری شده انجام خواهند داد، هیجان‌زده می‌کند.
زمان انتشار : 13 ماه قبل issar : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید
برچسب ها : کاگردان استودیو آندد‌لبز: مایکروسافت برنامه‌های بلندپروازانه‌ای در سر دارد,
اخبار و معرفی بازی ها اخبار بازی ها معرفی بازی ها اخبار و معرفی بازی
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب کاگردان استودیو آندد‌لبز: مایکروسافت برنامه‌های بلندپروازانه‌ای در سر دارد
تعداد کل بازدید ها: 164
تعداد بازدید های ماه جاری: 164 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

رنگ خورشید چه رنگی میباشد
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید

مطالب ویژه