پیت هاینز گفت بازی Fallout 76 بسیار متفاوت‌تر از عناوین آنلاین دیگر خواهد بود

پیت هاینز گفت بازی Fallout 76 بسیار متفاوت‌تر از عناوین آنلاین دیگر خواهد بود
نام : پیت هاینز گفت بازی Fallout 76 بسیار متفاوت‌تر از عناوین آنلاین دیگر خواهد بود
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> پیت هاینز گفت بازی Fallout 76 بسیار متفاوت‌تر از عناوین آنلاین دیگر خواهد بود
خلاصه بازی:

Fallout 76 قرار است با دیگر عناوین این سری متفاوت باشد و یک بازی تمام آنلاین را ارائه دهد؛ با این وجود طبق گفته‌های پیت هاینز (Pete Hines) این بازی با آنچه که بازی‌بازان تصور دارند نیز متفاوت خواهد بود. وی اوایل ماه ژوئن در مصاحبه‌ای با Game Reactor در جریان رویداد E3 اعلام کرده که Fallout 76 بسیار متفاوت‌تر از یک عنوان چندنفره آنلاین یا MMO خواهد بود و کاری که استودیو بتزدا گیم (Bethesda Game Studios) انجام داده از الگوی خاصی پیروی نمی‌کند.


در ادامه صحبت‌های او را در این زمینه می‌خوانید:


حقیقت این است که این بازی چیزی نیست که همه انتظار آن را دارند و یا ذهنیتی اولیه از آن شکل داده‌اند. من می‌دانم که شما وقتی واژه‌هایی همچون “چندنفره” و یا “آنلاین” و یا “PvP” را می‌شنوید، بلافاصله می‌گویید: “خب، این یک بازی MMO است” و یا “این یک بازی رایگان است که همه در آن به سمت همدیگر شلیک می‌کنند” و یا این که ” قرار است در این بازی مدام بازی‌بازان دیگر مزاحم کار من شوند”. واقعیت این است که این بازی از هیچ الگویی پیروی نمی‌کند؛ چرا که این کاری است که استودیو بتزدا گیم انجام می‌دهد.


پیت هاینز در ادامه صحبت‌های خود تاکید کرد که بازی‌بازان، تجربه‌ای کاملا منحصر به فرد را در Fallout 76 خواهند داشت و در بهترین حالت نیز با صدها نفر از بازی‌بازان بازی خواهند کرد نه هزاران نفر. وی همچنین اظهار داشت که حتی ویژگی‌هایی همچون PvP نیز با شکل معمول خود تفاوت خواهد داشت و چیزی بیشتر از یک سیستم چالش‌برانگیز خواهد بود:


ما از آن نوع شرکت‌ها و سازنده‌هایی نیستیم که فرمول‌های موفق دیگران را نگاه کنیم و با خود بگوییم: “آه، ما هم باید همین کار را انجام دهیم”. نه، ما راهی را دنبال خواهیم کرد که احساسی کاملا منحصر به فرد را در خود داشته باشد؛ احساسی که کسی قبلا آن را ایجاد نکرده باشد. چرا که این کاری است که ما به خوبی از عهده آن برمی‌آییم؛ این که کارهایی را انجام دهیم و مکان‌هایی را خلق کنیم که قبلا کسی حتی برای آن تلاشی نکرده و حاضر نشده تا کمی از مرزها فراتر رود. بنابراین من فکر ‌می‌کنم که با انتشار اطلاعات بیشتر در مورد بازی، مردم خواهند فهمید که این بازی از هزاران نفر آدم تشکیل نشده است. این بازی در مورد ده‌ها و ده‌ها آدم است، نه صدها نفر. شما نمی‌توانید که شخصی دیگر را تعقیب کرده و بارها و بارها او را بکشید چرا که بازی چنین اجازه‌ای به شما نمی‌دهد. حالت PvP چیزی بیشتر از یک سیستم چالشی است و “قرار نیست هر که را دیدید بکشید”. ما می‌خواهیم که افراد نقش خودشان را داشته باشند.


بازی Fallout 76 در تاریخ چهارشنبه ۲۳ آبان ماه (۱۴ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.


 
زمان انتشار : 27 ماه قبل issar : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید
برچسب ها : پیت هاینز: Fallout 76 بسیار متفاوت‌تر از عناوین آنلاین دیگر خواهد بود bethesda game studios fallout 76 ایکس‌باکس وان رایانه‌های شخصی پلی‌استیشن ۴ pc ps4 xbox one اخبار اخبار بازی ها پلتفرم
اخبار و معرفی بازی ها اخبار بازی ها معرفی بازی ها اخبار و معرفی بازی
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب پیت هاینز گفت بازی Fallout 76 بسیار متفاوت‌تر از عناوین آنلاین دیگر خواهد بود
تعداد کل بازدید ها: 264
تعداد بازدید های ماه جاری: 264 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

رنگ خورشید چه رنگی میباشد
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید

مطالب ویژه