معرفی زودهنگام بازی The Elder Scrolls: VI و Starfield برای اطمینان‌بخشی به هواداران بود

معرفی زودهنگام بازی The Elder Scrolls: VI و Starfield برای اطمینان‌بخشی به هواداران بود
نام : معرفی زودهنگام بازی The Elder Scrolls: VI و Starfield برای اطمینان‌بخشی به هواداران بود
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> معرفی زودهنگام بازی The Elder Scrolls: VI و Starfield برای اطمینان‌بخشی به هواداران بود
خلاصه بازی:

درجریان کنفرانس مطبوعاتی بتسدا (Bethesda) در رویداد E3 2018 شاهد سنت‌شکنی عجیب این شرکت بودیم؛ دو بازی The Elder Scrolls: VI و Starfield درحالی معرفی شدند که در مراحل ابتدایی توسعه‌ی خود به‌سر می‌برند و برخلاف سنت همیشگی بتسدا این دو بازی سال‌ها با زمان انتشار خود فاصله دارند و حتی ممکن است برای کنسول‌های نسل نهم منتشر شوند.


این اتفاق تعجب بسیاری را برانگیخته و افراد زیادی وجود دارند که خواهان دانستن دلیل وقوع آن هستند. به‌تازگی آقای تاد هاوارد (Todd Howard) کارگردان عنوان The Elder Scrols V: Skyrim در مصاحبه با وب‌سایت Eurogamer به این سوال پاسخ داده و دلیل این معرفی‌های زودهنگام را “اطمینان‌بخشی به هواداران” عنوان کرده است:


بر سر [این موضوع] بحث بود. “آیا باید این کار را انجام دهیم؟” دو چیز دررابطه با این موضوع در سرمان بود. اول این‌که به E3 می‌رویم و Fallout جدید را معرفی می‌کنیم که با روال معمول ما بسیار متفاوت است و سپس یک بازی Elder Scrolls نشانتان می‌دهیم که [آن هم] با روال معمول ما بسیار متفاوت است. اگر ما این کارها را نمی‌کردیم هوادارانمان می‌گفتند “آیا هنوز هم کارهایی که عاشقشان هستیم را انجام می‌دهید؟”


درحال حاضر به‌صورت عمومی گفتیم که “ما می‌خواهیم The Elder Scrolls: VI را بسازیم اما فعلا باید روی این پروژه‌های دیگر کار کنیم. . .” و سپس احساس کردیم که باید صحبت‌های E3 را در جایی مانند اینجا [Gamelab] هم بازگو کنیم تا هوادارانمان بدانند که این بازی در چه اولویتی قرار دارد. آن‌ها نمی‌دانند [انتشار این بازی] چند سال طول می‌کشد. ما ایده‌هایی داریم که البته همه‌ی آن‌ها مثبت نیستند ولی به هر صورت “می‌خواهیم کارهایی انجام دهیم.”


بهتر است بگویم که در حال ساخت آن هستیم. این زندگی را کمی برای ما آسان‌تر می‌کند. [اگر چیزی نگوییم] آن‌ها ناامید می‌شوند و می‌پرسند “از Starfield چه خبر؟” و “The Elder Scrolls: VI چه شد؟” اما این همچنان هیجان‌اگیز است! ما هیجان‌زده هستیم و می‌خواهیم آن را با همه به اشتراک بگذاریم.


اما نکته‌ی منفی اینجا است که آیا ما از کاری که درحال انجام آن هستیم منحرف می‌شویم؟ ولی مردم این را می‌فهمند. اجازه دهید از پیش‌صادق باشیم. این کاری است که داریم انجامش می‌دهیم و در این زمان و این اولویت قرار دارد.


صحبت‌های آقای هاوارد به‌خوبی دلیل سنت‌شکنی غیرمنتظره‌ی بتسدا را مشخص می‌کنند و کاملا منطقی است که شرکتی بازی‌های خود را از پیش معرفی کند و خیال هواداران از تولید بازی را راحت کند؛ مانند کاری که سونی سال‌ها است برای بازی‌های خود انجام می‌دهد. به هر صورت عده‌ای از هواداران موافق این موضوع نیستند و ترجیح می‌دهند مدت کمتری از زمان معرفی یک عنوان تا انتشار آن را منتظر بمانند. شما جزو کدام دسته از افراد هستید؟ دیدگاه خود را با ما درمیان بگذارید.
زمان انتشار : 12 ماه قبل issar : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید
برچسب ها : تحلیل فنی #۷ | نگاهی نخست به عنوان Halo Infinite halo infinite xbox one x تحلیل فنی ۳۴۳ industries e3 2018 xbox one تریلر ویدئوی اختصاصی معرفی زودهنگام The Elder Scrolls: VI و Starfield برای اطمینان‌بخشی به هواداران بود bethesda starfield the elder scrolls vi ایکس‌باکس وان بتزدا بتسدا تاد هاوارد pc اخبار اخبار بازی ها
اخبار و معرفی بازی ها اخبار بازی ها معرفی بازی ها اخبار و معرفی بازی
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب معرفی زودهنگام بازی The Elder Scrolls: VI و Starfield برای اطمینان‌بخشی به هواداران بود
تعداد کل بازدید ها: 141
تعداد بازدید های ماه جاری: 141 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

حاصل جمع 1+1+3 چند است
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید

مطالب ویژه