جزییات جدیدی از بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی Battle for Azeroth منتشر شد

جزییات جدیدی از بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی Battle for Azeroth منتشر شد
نام : جزییات جدیدی از بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی Battle for Azeroth منتشر شد
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> جزییات جدیدی از بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی Battle for Azeroth منتشر شد
خلاصه بازی:

تقریبا یک ماه و نیم دیگر تا زمان انتشار بسته‌ی الحاقی جدید بازی World of Warcraft یعنی Battle for Azeroth باقی مانده است. تا به امروز جزییات مختلفی از جمله گیم‌پلی، نسخه‌ کالکتور و موارد دیگر از بازی منتشر شده است. حال شرکت سازنده جزییات جدیدی از بخش PVP و دیگر بخش‌های جدید این بسته منتشر کرده است.بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Battle for Azeroth ابتدا در نوامبر سال گذشته معرفی شد. داستان این نسخه حول نبردی عظیم بین گروه Alliance و گروه Horde می‌گردد که کل جهان را فرا گرفته است. این بسته‌ی گسترش‌دهنده حداکثر سطح شخصیت‌های بازی را به ۱۲۰ افزایش می‌دهد و چند منطقه‌ی جدید به نقشه‌ی بازی اضافه می‌کند. اما این همه‌ی تغییراتی نیست که Battle for Azeroth به همراه خواهد داشت. بخش تلنت‌های (Talent) مربوط به PVP دستخوش تغییراتی شده است و همچنین شاهد حضور سه حالت جدید برای بخش PVP خواهیم بود که War Mode ،Bounties و Dueler’s Guild نام دارند.


وبلاگ رسمی WOW جزییاتی از این تغییرات را منتشر کرده است. در این نسخه نحوه‌ی دسترسی به تلنت‌های بخش PVP کاملا تغییر کرده است. در نسخه‌ی Legion با انجام بخش PVP و جمع آوری Honor به تلنت‌های این بخش دسترسی پیدا می‌کردید که این موضوع بازی‌بازان تازه وارد را در شرایطث نامساوی و ناعادلانه‌ای قرار می‌داد. در نسخه‌ی جدید تمامی تلنت‌ها از طریق افزایش سطح در دسترس خواهند بود و با رسیدن به سطح ۱۱۰ تمامی این تلنت‌ها برای شما قابل دسترس خواهد بود. همچنین به جای سیستم فعلی که تلنت‌ها به صورت یک ردیف پشت سر هم قابل انتخاب هستند، در این نسخه باید بین دسته‌های تلنت مشخص یکی را انتخاب کنید.


همانطور که در ابتدا گفته شد سه حالت جدید به بازی اضافه شده است. یکی از این حالت‌ها War Mode می‌باشد که به شما اجازه می‌دهد فارغ از Realmی که در آن بازی می‌کنید آزادانه به رقابت با دیگر بازی‌بازان بپردازید. تیم سازنده در وبلاگ بازی در باره‌ی این مود جدید اینچنین توضیح داده است:


با اضافه کردن مود War Mode، ما به دنبال حل مشکل بازی‌بازانی بودیم که حس می‌کردند در یکی از حالت‌های بازی به دلیل انتخاب Realm حبس شده‌اند. برخی ممکن است با وجود علاقه به حالت PVP، یک Realm مخصوص PVE را به دلیل حضور دوستانشان در این Realm انتخاب کرده باشند. یا برعکس، ممکن است یک نفر Realm مخصوص PVP را در ابتدای کار انتخاب کرده باشد و در میانه‌ی راه متوجه شود که این حالت مناسب او نیست. حالت War Mode راهی برای حضور هر دو سبک از بازی‌بازان در کنار هم ارائه می‌کند و با توجه به سیستم جدید Realm Sharding، ما باور داریم که این حالت به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد که آزادانه مسیر خود را انتخاب کنند.


بسیاری از قسمت‌های بازی از جمله میزان تجربه‌ی بدست آمده در هنگام ارتقا سطح بهینه شده است. همچنین اگر در آخرین سطح به تجربه‌ی War Mode بپردازید به عنوان پاداش طلا، مواد اولیه و پاداش‌های دیگری به دست می‌آورید.


در حالت War Mode شاهد حضور یک مود جدید با نام Bounties هستیم. از آنجایی که War Mode یک حالت PVP می‌باشد، شما می‌توانید با کشتن دیگر بازی‌بازان امتیاز جمع کرده و با کشتن ۱۵ نفر دیگر بدون کشته شدن، به سطح Assassin ارتقا پیدا خواهید کرد. این ارتقا سطح ۱۵ درصد به میزان خط زندگی شما و سطح آسیب شما اضافه خواهد کرد ولی این موضوع یک نکته‌ی منفی نیز دارد. با رسیدن به سطح Assassin دیگر بازی‌بازان راحت‌تر مکان شما را در نقشه پیدا می‌کنند و کشتن شما پاداش بیشتری را به همراه خواهد داشت.


مناطق جدید بازی شامل محل‌هایی برای بخش PVP می‌شوند که برای حالت Dueler’s Guild طراحی شد‌ه‌اند. در این حالت بازی‌بازان شرکت کننده به صورت تن به تن با یکدیگر رقابت می‌کنند و تا زمانی که شکست نخورده‌اید می‌توانید به رقابت ادامه دهید. با بدست آوردن تعداد کافی برد بدون باخت، اچیومنت و پاداش‌های مناسبی به شما داده خواهد شد.


بسته‌ی گشترش‌دهنده‌ی Battle for Azeroth در تاریخ ۱۴ آگوست در دسترس قرار خواهد گرفت که با پیش‌خرید این بسته می‌توانید یک شخصیت خود را به سطح ۱۱۰ ارتقا دهید.
زمان انتشار : 13 ماه قبل issar : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید
برچسب ها : جزییات جدیدی از بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Battle for Azeroth منتشر شد battle for azeroth blizzard word of warcraft بلیزارد رایانه‌های شخصی pc اخبار اخبار بازی ها
اخبار و معرفی بازی ها اخبار بازی ها معرفی بازی ها اخبار و معرفی بازی
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب جزییات جدیدی از بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی Battle for Azeroth منتشر شد
تعداد کل بازدید ها: 279
تعداد بازدید های ماه جاری: 279 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

کلمه (خون) را بنویسید
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید

مطالب ویژه