آیا بازی GTA 6 در سال ۲۰۱۹ خواهد آمد

آیا بازی GTA 6 در سال ۲۰۱۹ خواهد آمد
نام : آیا بازی GTA 6 در سال ۲۰۱۹ خواهد آمد
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> آیا بازی GTA 6 در سال ۲۰۱۹ خواهد آمد
خلاصه بازی:

به تازگی کاربران عنوان GTA Online با پیام عجیبی از سوی شرکت راک استار مواجه شده اند. در صورتی که کمتر کسی انتظار انتشار عنوان GTA 6 را تا قبل از سال ۲۰۲۲ داشت، راک استار در پیامی به کاربران خود اعلام کرده است که این عنوان در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.


این که این موضوع تا چه اندازه صحت داشته و یا اشتباهی از سوی راک استار باشد هنوز مشخص نیست اما بسیاری از کاربران از این موضوع گزارش داده‌اند که در حین تجربه‌ی بازی GTA Online با پیغامی از سوی راک استار مواجه شده‌اند که از انتشار عنوان GTA 6 در سال ۲۰۱۹ می دهد.البته جالب است بدانید این موضوع از سوی کاربران پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳ و اکس باکس ۳۶۰ گزارش شده است؛ تنها پلتفرم‌هایی که در آن‌ها بازی GTA Online از مادها پشتیبانی می‌کند و بنابراین این موضوع و این پیغام نیز ممکن است کار یک هکر باشد که به هر دلیلی به حساب‌های کاربری بازی‌بازان دسترسی پیدا کرده و این پیغام جعلی را برای آن‌ها ارسال کرده است.


دلیل دیگری که می‌توان این خبر را جعلی دانست این است که راک استار پس از مدت‌ها انتظار عنوان Red Dead Redemption 2 را در سال جاری عرضه خواهد کرد و معمولا نسخه‌های جدید از سری‌های بزرگ این شرکت نیز با فاصله زمانی ۵ سال یا بیشتر عرضه می‌شوند. بنابراین با کمی تامل می‌توان دریافت که این شرکت هیچ‌گاه دو عنوان بزرگ خود را با فاصله‌ای نزدیک به یکدیگر عرضه نخواهد کرد.


به علاوه عنوان GTA V با وجود گذشت پنج سال از انتشار این عنوان، همچنان عنوانی پرفروش است و با در نظر گرفتن این موضوع که احتمالا Red Dead Redemption 2 نیز طی سال‌های متوالی این رکورد‌ها را تکرار خواهد کرد، بنابراین بعید است که راک استار حداقل تا دو یا سه سال آینده دست به چنین کاری بزند.


در هر صورت این خبر فعلاً در حد شایعه بوده و با توجه به دلایل ذکر شده نمی‌توان آن را معتبر دانست و احتمالاً راک استار نیز طی روزهای آینده نسبت به این موضوع واکنش نشان خواهد داد.

زمان انتشار : 9 ماه قبل issar : نویسنده


رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید
برچسب ها : شایعه : GTA 6 در سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود gta 6 rockstar pc ps3 ps4 xbox 360 xbox one اخبار اخبار بازی ها
اخبار و معرفی بازی ها اخبار بازی ها معرفی بازی ها اخبار و معرفی بازی
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب آیا بازی GTA 6 در سال ۲۰۱۹ خواهد آمد
تعداد کل بازدید ها: 274
تعداد بازدید های ماه جاری: 274 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

رنگ خورشید چه رنگی میباشد
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید