تصویری مرموز در صفحه‌ی رسمی پلی‌استیشن منتشر شد | پلی‌استیشن ایکس؟

تصویری مرموز در صفحه‌ی رسمی پلی‌استیشن منتشر شد | پلی‌استیشن ایکس؟
نام : تصویری مرموز در صفحه‌ی رسمی پلی‌استیشن منتشر شد | پلی‌استیشن ایکس؟
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> تصویری مرموز در صفحه‌ی رسمی پلی‌استیشن منتشر شد | پلی‌استیشن ایکس؟
خلاصه بازی:

شرکت‌های مختلف در صنعت گیم جدا از تبلیغات و بازاریابی محصولاتشان از طریق شبکه‌های اجتماعی، همواره سرنخ‌هایی از بازی‌ها و سخت‌افزارهای آینده‌ی خود در این شبکه‌ها منتشر می‌کنند. این امر علاوه بر جذاب و جالب بودن، نوعی تبلیغات به شمار می‌رود که افکار زیادی را به سمت خود معطوف می‌سازد.


به‌تازگی صفحه‌ی رسمی پلی‌استیشن در روسیه تصویری از کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو منتشر کرده که در کنار حرف X انگلیسی قرار دارد. درحالی که X درمیان بازی‌بازان به کنسول میان نسلی شرکت رقیب یعنی ایکس‌باکس وان ایکس معروف است اما به‌نظر نمی‌رسد روس‌ها قصد تحقیر و یا طعنه به آن (به‌مانند برخی شیطنت‌های رقابتی) را داشته باشند چراکه در هر صورت کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو قدرت اجرایی کمتری نسبت به رقیب خود دارد؛ بنابراین می‌توان نتیجه گرفت اهداف دیگری پشت این تصویر پنهان شده باشند. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده را مشاهده کنید:این تصویر می‌تواند به موضوعات مختلفی اشاره داشته باشد و افراد زیادی نیز نسبت به آن‌ها اظهار نظر کرده‌اند. طبق نظریه‌های این افراد احتمالا تصویر منتشر شده خبر از رونمایی نسخه‌ی جدیدی از پلی‌استیشن ۴ (پلی‌استیشن ۴ ایکس) می‌دهد؛ شاید اشاره به کنسول نسل بعدی سونی داشته باشد؛ شاید قرار است به‌زودی قابلیت بازی میان‌پلتفرمی بین پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان محقق شود؛ شاید تغیر نام‌کاربری افراد در PSN به‌زودی امکان پذیر شود و حتی ممکن است به مراسم PSX امسال اشاره داشته باشد. همچنین این احتمال نیز وجود دارد که اشاره‌ای به اضافه شدن قابلیت اجرای بازی‌های پلی‌استیشن ۱ به کنسول پلی‌استیشن ۴ داشته باشد چراکه یکی دیگر از نام‌هایی که بازی‌بازان آن را با پلی‌استیشن ۱ می‌شناسند عبارت PSX است.


به هر صورت تمام موارد ذکر شده چیزی جز گمانه‌زنی نیستند و برای مشخص شدن مفهوم این تصویر باید تا زمان نامشخصی منتظر بمانیم. نظر شما درباره‌ی این تصویر مرموز چیست؟ آیا اهداف خاصی پشت آن پنهان‌اند یا این‌که تنها اشاره به شکل X روی دکمه‌ی کنترلر پلی‌استیشن دارد؟ دیدگاه خود را با ما درمیان بگذارید.


 
زمان انتشار : 10 ماه قبل issar : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید
برچسب ها : تصویری مرموز در صفحه‌ی رسمی پلی‌استیشن منتشر شد | پلی‌استیشن ایکس؟ psx ایکس‌باکس وان ایکس سونی پلی‌استیشن 1 پلی‌استیشن 4 پلی‌استیشن 4 پرو پلی‌استیشن 5 ps4 ps4 pro xbox one x اخبار اخبار بازی ها
اخبار و معرفی بازی ها اخبار بازی ها معرفی بازی ها اخبار و معرفی بازی
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب تصویری مرموز در صفحه‌ی رسمی پلی‌استیشن منتشر شد | پلی‌استیشن ایکس؟
تعداد کل بازدید ها: 92
تعداد بازدید های ماه جاری: 92 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

حاصل جمع 1+1+3 چند است
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید

مطالب ویژه