بازی Dragon Quest XI هم برای طرفداران قدیمی و هم مخاطبان جدید راضی‌کننده خواهد کرد

بازی Dragon Quest XI هم برای طرفداران قدیمی و هم مخاطبان جدید راضی‌کننده خواهد کرد
نام : بازی Dragon Quest XI هم برای طرفداران قدیمی و هم مخاطبان جدید راضی‌کننده خواهد کرد
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> بازی Dragon Quest XI هم برای طرفداران قدیمی و هم مخاطبان جدید راضی‌کننده خواهد کرد
خلاصه بازی:

Dragon Quest XI جدیترین عنوان این سری باسابقه در سبک نقش‌آفرینی ژاپنی است که توسط اسکوئر انیکس (Square Enix) توسعه یافته است و قرار است که سرانجام ظرف دو ماه آینده در بازارهای غرب عرضه شود. اسکوئر انیکس اطمینان دارد که بازی عملکرد خوبی خواهد داشت و هم طرفداران قدیمی و هم مخاطبان جدید را راضی خواهد کرد.


یوو میاکه (Yuu Miyake) تولیدکننده بازی در گفتگویی با Game Informer اظهار کرده که این بازی جدید طرفداران قدیمی سری را راضی خواهد کرد و با وجود این که بازی بسیاری از ویژگی‌های کلاسیک خود را حفظ خواهد کرد، مخاطبان جدید نیز بازی را به عنوان یک محصول قدیمی و تاریخ گذشته نخواهند دید. در ادامه صحبت‌های او را در این زمینه می‌خوانید:


من بسیار اطمینان دارم که ما خواهیم توانست که طرفداران قدیمی را راضی کرده و آنچه را که خواهان آن هستند، به آن‌ها ارائه دهیم. اما از طرفی دیگر معتقدم که مخاطبان جدید زیادی نیز به سمت این بازی جذب خواهند شد و به اعتفپقاد من این مخاطبان جدید، بازی را یک محصول قدیمی و تاریخ گذشته نخواهند دید و آن‌ها قادر خواهند بود که این بازی را به عنوان یک بازی مدرن قبول کرده و تجربه کنند.


میاکه همچنین در مورد ماهیت سنگین متن‌ها و تاثیر آن بر زمان موردنیاز برای ترجمه صحبت کرد. یوجی هوری ( Yuji Horii) خالق سری، اطمینان حاصل کرده که ترجمه متن‌ها جوری پیش رود که خود می‌خواهد و از طرفی حجیم بودن متن‌ها نیز باعث شده است که پروژه برگرداندن آ‌ن‌ها بسیار زمان‌بر و طولانی شود. با این وجود اسکوئر انیکس در نظر دارد که به زودی سرعت این فرایند را افزایش دهد. میاکه در این زمینه توضیحاتی را ارائه داده است:


  سرعتی که در حال حاضر برای پروژه ترجمه در نظر گرفته‌ایم، به دلیلی ماهیتی که بازی دارد زمان بسیاری را به خود اختصاص داده است و همچنین از نظر آقای هوری، متن‌ها بخش بسیار مهمی از بازی هستند که برای طرفداران نیز حائز اهمیت است. بدیهی است که ما باید این فرایند را سریع‌تر و در عین حال کارآمدتر بکنیم.


عنوان Dragon Quest XI در تاریخ ۱۳ شهریورماه ۱۳۹۷ (۴ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. نسخه نینتندو سوییچ نیز مدتی بعد از این تاریخ منتشر خواهد شد. جهت آشنایی بیشتر با بازی می‌توانید به لینک‌های زیر مراجعه کنید:


  • E3 2018 | انتشار تصاویر جدید و معرفی نسخه‌های ویژه‌ی Dragon Quest XI

  • E3 2018 | تریلر جدیدی از Dragon Quest XI منتشر شدزمان انتشار : 11 ماه قبل issar : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید دانلود با لینک مستقیم بخش 1 بازی Dragon Quest XI هم برای طرفداران قدیمی و هم مخاطبان جدید راضی‌کننده خواهد کرد
برچسب ها : Dragon Quest XI هم برای طرفداران قدیمی و هم مخاطبان جدید راضی‌کننده خواهد کرد dragon quest xi square enix اسکوئر انیکس رایانه‌های شخصی نینتندو سوییچ پلی‌استیشن ۴ nintendo switch pc ps4 اخبار اخبار بازی ها پلتفرم
اخبار و معرفی بازی ها اخبار بازی ها معرفی بازی ها اخبار و معرفی بازی
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب بازی Dragon Quest XI هم برای طرفداران قدیمی و هم مخاطبان جدید راضی‌کننده خواهد کرد
تعداد کل بازدید ها: 108
تعداد بازدید های ماه جاری: 108 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

رنگ خورشید چه رنگی میباشد
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید

مطالب ویژه