تاریخ انتشار تمام قسمت‌های The Walking Dead: The Final Season مشخص شد

تاریخ انتشار تمام قسمت‌های The Walking Dead: The Final Season مشخص شد
نام : تاریخ انتشار تمام قسمت‌های The Walking Dead: The Final Season مشخص شد
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> تاریخ انتشار تمام قسمت‌های The Walking Dead: The Final Season مشخص شد
خلاصه بازی:

چند روز پیش اولین قسمت از بازی «The Walking Dead: The Final Season» با نام «Done Running» منتشر شد. این بازی که جدیدترین و آخرین فصل از سری بازی «مردگان متحرک» استودیو «Telltale Games» است، قرار است پایانی برای داستان کلمنتاین باشد.

اکنون، «تل‌تیل گیمز» تاریخ عرضه قسمت‌های بعدی بازی «The Walking Dead: The Final Season» را اعلام کرده که خوشبختانه همه‌ی قسمت‌های بعدی در سال جاری منتشر خواهند شد. این برای اولین بار است که «تل‌تیل گیمز» تاریخ عرضه‌ی تمام قسمت‌های بازی را به صورت همزمان اعلام می‌کند. در گذشته، معمولاً تاریخ انتشار هر قسمت نزدیک به عرضه‌ی آن اعلام می‌شد.

قسمت اول یعنی «Done Running» در روز ۱۴ اوت ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و PC منتشر شد و در آینده نیز قرار است برای نینتندو سوییچ عرضه شود. با این وجود، «تل تیل گیمز» تاریخ عرضه سه قسمت بعد را نیز اعلام کرده است تا طرفداران بدانند در چه تاریخی قسمت‌های بعدی منتشر خواهند شد. تاریخ هر چهار قسمت بازی که «تل تیل گیمز» در توییتر خود اعلام کرده است، به شرح زیر است:

    Episode 1 – Done Running: عرضه در ۱۴ اوت (۲۳ مرداد) Episode 2 – Suffer the Children: عرضه در ۲۵ سپتامبر (۳ مهر) Episode 3 – Broken Toys: عرضه در ۶ نوامبر (۱۵ آبان) Episode 4 – Take Us Back: عرضه در ۱۸ دسامبر (۲۷ آذر)

قسمت اول The Walking Dead: The Final Season هم‌اکنون برای کنسول‌های Xbox One ،PS4 و PC در دسترس است و قرار است قسمت اول و قسمت‌های بعد در اواخر سال برای «Nintendo Switch» نیز عرضه شود.

زمان انتشار : 11 ماه قبل Y.A : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید
برچسب ها : تاریخ انتشار تمام قسمت‌های The Walking Dead: The Final Season مشخص شد,
اخبار و معرفی بازی ها اخبار بازی ها معرفی بازی ها اخبار و معرفی بازی
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب تاریخ انتشار تمام قسمت‌های The Walking Dead: The Final Season مشخص شد
تعداد کل بازدید ها: 228
تعداد بازدید های ماه جاری: 228 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

حاصل جمع 1+1+3 چند است
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید

مطالب ویژه