جایزه‌ی مسابقات DOTA 2 چندین میلیون دلاری شد

جایزه‌ی مسابقات DOTA 2 چندین میلیون دلاری شد
نام : جایزه‌ی مسابقات DOTA 2 چندین میلیون دلاری شد
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> جایزه‌ی مسابقات DOTA 2 چندین میلیون دلاری شد
خلاصه بازی:

رقابت‌های Dota 2 The International 2018، بزرگ‌ترین مسابقات الکترونیکی (Esport) دنیاست و بهترین بازی‌بازان این رشته برای بیشترین جایزه‌ی تاریخ این مسابقات در ونکوور کانادا با یکدیگر رقابت می‌کنند. شب گذشته، جایزه‌ی این مسابقات با رسیدن به رقم ۲۴٫۸ میلیون دلار، رکورد بیشترین جایزه‌ی  مسابقات الکترونیکی که مربوط به مسابقات جهانی سال ۲۰۱۷ بود را شکست.رقم جایزه‌ی دو دوره‌ی اول این مسابقات که در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ برگزار شدند، معادل ۱٫۶ میلیون دلار بود. در سال ۲۰۱۳، شرکت ولو برای اولین بار سیستم کامپندیوم (Compendium) را معرفی کرد. در این سیستم، در جریان برگزاری مسابقات، بخشی از خریدهای انجام شده توسط بازی‌بازان به مبلغ جایزه‌ی نهایی اضافه می‌شود. این ایده از زمان معرفی بسیار موفق عمل کرده و هر سال شاهد افزایش مبلغ جایزه هستیم. امسال Battle Pass با قیمت ۱۰ دلار فروخته شد و شرکت ولو ۲۵ درصد درآمد حاصل از فروش را به عنوان جایزه قرار داده است.


Wykrhim Reddy در حساب توییتر خود نوشته است:


در حال حاضر جایزه‌ی مسابقات The International 2018 از سال گذشته بیشتر شده و رکورد بیشترین جایزه‌ی تاریخ مسابقات الکترونیک را به خود اختصاص داده است.


براساس گزارش CNBC، مجموع جوایز پرداخت شده در تمامی مسابقات سال گذشته، معادل ۳۸ میلیون دلار بوده است. به احتمال زیاد این رکورد سال آینده به دست شرکت Epic خواهد افتاد. این شرکت مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار را به عنوان جایزه‌ی مسابقات مختلف Fortnite در نظر گرفته است.


در مسابقات امسال، ۱۰٫۸۶ میلیون دلار به عنوان جایزه‌ی تیم برنده‌ در نظر گرفته شده است. جزییات جوایز در نظر گرفته شده برای تیم‌های شرکت‌کننده را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید. از آن جا که هنوز تا چند روز آینده امکان استفاده از خرید‌های درون‌برنامه‌ای مربوط به Battle Pass 2108 باقی مانده ، ممکن است شاهد افزایش این مبالغ باشیم.مرحله‌ی گروهی این مسابقات با صدر نشینی دو تیم VGj.Storm و Team Liquid و حذف تیم‌های Invictus Gaming و Pain Gaming به پایان رسید. مرحله‌ی اصلی مسابقات از روز دوشنبه (۲۰ آگست) با برگزاری ۶ مسابقه اغاز خواهد شد.
زمان انتشار : 8 ماه قبل issar : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید
برچسب ها : جایزه‌ی مسابقات DOTA 2 بار دیگر رکورد زد dota 2 استیم رایانه‌های شخصی pc اخبار اخبار بازی ها
اخبار و معرفی بازی ها اخبار بازی ها معرفی بازی ها اخبار و معرفی بازی
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب جایزه‌ی مسابقات DOTA 2 چندین میلیون دلاری شد
تعداد کل بازدید ها: 201
تعداد بازدید های ماه جاری: 201 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

حال جمع 1 + 1 چند است
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید