زمان منتشر شدن بازی Lethal League Blaze

زمان منتشر شدن بازی Lethal League Blaze
نام : زمان منتشر شدن بازی Lethal League Blaze
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> زمان منتشر شدن بازی Lethal League Blaze
خلاصه بازی:

به تازگی سازندگان بازی Lethal League Blaze تاریخ انتشار این عنوان را مشخص کرده‌اند و کاربران می‌توانند تا دو ماه دیگر به آن دسترسی داشته باشند.


بازی Lethal League در سال ۲۰۱۴ توسط استودیو بازی‌سازی تیم رپ‌تایل (Team Reptile) منتشر شد و توانست نظر طرفداران و کاربران شبکه استیم را به خود جلب کند.


حال تیم سازنده بازی به درخواست هواداران، سال گذشته ساخت نسخه جدید این بازی با نام Lethal League Blaze را آغاز کرد که به نظر می‌رسد نسبت به نسخه قبلی خود تغییرات زیادی را متحمل شده است. از بزرگ‌ترین تغییرات آن، می‌توان به سه بعدی بودن بازی اشاره کرد که به کلی گرافیک و جلوه‌های بصری و هنری بازی تغییر کرده است. همچنین شاهد اضافه شدن حرکات جدیدی هستیم که حس جدیدی به گیم‌پلی بازی خواهد بخشید. از سویی دیگر میزان بازیکنان حاضر در ترکیب‌های بازی افزایش داشته و تقریبا دو برابر شده است.


حال به تازگی عوامل سازنده بازی، تاریخ انتشار این عنوان را مشخص کرده‌اند. از زمان معرفی بازی Lethal League Blaze تا حالا، ما شاهد یک سکوت خبری کامل بودیم و اطلاعات چندانی از آن منتشر نشد. اما اکنون با اعلام تاریخ عرضه بازی، حداقل طرفداران می‌دانند که در چه زمانی می‌توانند آن را تجربه کنند.


به طور دقیق‌تر، بازی Lethal League Blaze در تاریخ ۲ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۲۴ اکتبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و شبکه استیم عرضه خواهد شد. برعکس نسخه قبلی بازی، عنوان Lethal League Blaze از دیگر پلتفرم‌های اصلی هم پشتیبانی خواهد کرد اما تاریخ عرضه آن هنوز به طور دقیق مشخص نیست. در واقع می‌دانیم که این بازی در بهار سال ۲۰۱۹ برای کنسول‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.


در نهایت اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های آرکید هستید، عنوان Lethal League Blaze به شما پیشنهاد می‌شود.
زمان انتشار : 9 ماه قبل issar : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید
برچسب ها : تاریخ انتشار بازی Lethal League Blaze اعلام شد lethal league blaze بازی lethal league blaze تاریخ انتشار lethal league blaze تریلر جدید lethal league blaze nintendo switch pc ps4 xbox one اخبار بازی ها
اخبار و معرفی بازی ها اخبار بازی ها معرفی بازی ها اخبار و معرفی بازی
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب زمان منتشر شدن بازی Lethal League Blaze
تعداد کل بازدید ها: 171
تعداد بازدید های ماه جاری: 171 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

رنگ خون چه رنگی میباشد
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید