تاریخ انتشار بتای بازی Fallout 76 معلوم شد

تاریخ انتشار بتای بازی Fallout 76 معلوم شد
نام : تاریخ انتشار بتای بازی Fallout 76 معلوم شد
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> تاریخ انتشار بتای بازی Fallout 76 معلوم شد
خلاصه بازی:

طبق تازه‌ترین اخبار صنعت بازی‌های ویدئویی، اخیرا تاریخ انتشار نسخه بتای بازی Fallout 76 مشخص شده است و کاربران تا یک ماه دیگر می‌توانند آن را تجربه کنند.


در گذشته، شرکت بتسدا (Bethesda) که وظیفه ساخت و انتشار بازی Fallout 76 را بر عهده دارد، به طور رسمی اعلام کرده بود که یک نسخه‌ی بتا در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت تا بتوانند نگاهی کلی به گیم‌پلی بازی داشته باشند. اما مشخص نبود که این نسخه‌ی بتا در چه زمانی به دست طرفداران و بازیکنان خواهد رسید.


اکنون ما شاهد مشخص شدن تاریخ انتشار این نسخه‌ی بتا هستیم. نسخه بتای بازی Fallout 76، کاملا محدود بوده و جنبه‌ی عمومی نخواهد داشت و تمامی کاربران در هر پلتفرم قادر نخواهند بود تا قبل از عرضه، آن را تجربه کنند. در واقع این نسخه تنها در دسترس افرادی قرار می‌گیرد که بازی را پیش‌خرید کرده باشند و از این روش می‌توانند نگاهی محدود به بازی داشته باشند. همچنین این نسخه‌ی بتا در تمامی ساعات روز در دسترس نخواهد بود و ساعت‌های قابل بازی بودن آن، از سوی سازندگان اعلام می‌شود. طبق گفته سازندگان دلیل انتخاب ساعت‌های معین برای در دسترس بودن نسخه بتا این بوده که بتوانند تمامی بازیکنان را به طور هم‌زمان در سرورهای موجود شرکت دهند تا قدرت و استقامت این سرورها را آزمایش کنند.


عوامل سازنده‌ی بازی توضیح دادند:


ساعت‌های مشخصی برای در دسترس بودن نسخه‌ی آزمایشی بازی در دسترس نیست. در زمان انتشار این نسخه، ما در هر روز ساعت‌هایی را به کاربران اعلام می‌کنیم تا بتوانند آن را تجربه کنند. برای مثال شاید در یک روز یک نسخه بتا به مدت چهار یا هشت ساعت در دسترس باشد. هدف ما از انجام این کار، این است که تمامی کاربران را به طور هم‌زمان در سرورها مشاهده کنیم و بتواتیم قدرت آن‌ها را بسنجیم. در صورتی که در حین اجرای بازی برای سرورها مشکلی بوجود بیاید، ما این مشکلات را رفع می‌کنیم تا در زمان عرضه‌ی نسخه کامل، شاهد آن‌ها نباشیم. این عملیات تا چند روز تکرار می‌شود.


به طور دقیق، کاربران کنسول ایکس‌باکس وان قادر خواهند بود تا از تاریخ ۱ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۲۳ اکتبر سال ۲۰۱۸) به تجربه‌ی نسخه‌ی بتا بپردازند. از سویی دیگر، نسخه‌ی بتا در تاریخ ۸ آبان ماه (۳۰ اکتبر) برای کاربران پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.


نسخه‌ی کامل بازی Fallout 76 نیز در تاریخ ۲۳ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۱۴ نوامبر) عرضه خواهد شد.
زمان انتشار : 7 ماه قبل issar : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید
برچسب ها : تاریخ انتشار نسخه‌ بتای بازی Fallout 76 مشخص شد fallout 76 بازی Fallout 76 بتسدا تریلر های جدید fallout 76 نسخه ی بتا fallout 76 pc ps4 xbox one اخبار بازی ها
اخبار و معرفی بازی ها اخبار بازی ها معرفی بازی ها اخبار و معرفی بازی
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب تاریخ انتشار بتای بازی Fallout 76 معلوم شد
تعداد کل بازدید ها: 126
تعداد بازدید های ماه جاری: 126 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

خالق تمامی هستی و جهان چه کسی است ؟
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید