زمان انتشار بتازی RimWorld معلوم شد

زمان انتشار بتازی RimWorld معلوم شد
نام : زمان انتشار بتازی RimWorld معلوم شد
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> زمان انتشار بتازی RimWorld معلوم شد
خلاصه بازی:

پس از گذشت بیش از ۵ سال از شروع توسعه‌ی عنوان RimWorld، استودیوی سازنده با انتشار بیانیه‌ای تاریخ دقیق عرضه نسخه‌ی نهایی این عنوان را مشخص کرد.بالاخره پس از سال‌ها انتظار تاریخ انتشار نسخه‌ی نهایی جدیدترین ساخته‌ی استودیوی لودئون (Ludeon Studios) در سبک مدیریت، ساخت پایگاه و بقا، RimWorld مشخص شد. اگرچه استودیوی سازنده هنوز درباره‌ی برنامه‌های خود برای آینده صحبت نکرده است ولی براساس صحبت‌های این استودیو، آن‌ها گزینه‌های هیجان‌انگیز زیادی را پیش رو دارند.


با توجه به اینکه این استودیو پنج سال گذشته را صرف توسعه‌ی عنوان RomWorld کرده است، جای هیچ تعجبی ندارد که آن‌ها بخواهند شرایط کنونی خود را پیش از اعلام برنامه‌های آینده بررسی کنند. با این وجود بازی‌بازانی که از زمان عرضه‌ی نسخه‌ی دسترس‌زودهنگام بازی آن را تجربه می‌کرده‌اند، می‌توانند در نسخه‌ی نهایی بازی از جدیدترین ویژگی اضافه شده به این عنوان، Food Restriction لذت ببرند. در بیانیه‌ی منتشر شده از سوی تیم سازنده آمده است:


نسخه‌ی نهایی بازی شباهت زیادی به نسخه‌ی Beta 19 دارد که در آن بسیاری از مشکلات و باگ‌های بازی رفع شده‌اند. تنها تفاوت بزرگ این نسخه اضافه شدن ویژگی Food Restriction System است که به شما اجازه می‌دهد منبع تغذیه‌ی شهروندان و زندانیان را مشخص کنید.


اگرچه عنوان RimWorld شباهت‌های بسیاری با عنوان Dwarf Fortress دارد ولی شاهد وجود ویژگی‌های منحصر به فرد و تازه‌ای در این عنوان هستیم. بازی‌بازان می‌توانند یکی از چندین هوش‌مصنوعی موجود در بازی را برای روایت داستان و راهنمایی انتخاب کنند. همچنین شما می‌توانید از بین چالش‌های موجود در بازی، چالش مورد نظر خود را انتخاب کنید.


ویژگی‌های جدید اضافه شده به عنوان RimWorld از زمان عرضه‌ی نسخه‌ی آزمایشی شامل برج‌های دفاعی خودکار، آسیاب‌های آبی و بسیاری موارد دیگر می‌شود.


عنوان RimWorld در تاریخ ۱۷ اکتبر سال جاری میلادی (۲۵ مهر ماه سال ۱۳۹۷) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.
زمان انتشار : 6 ماه قبل issar : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید
برچسب ها : تاریخ انتشار RimWorld مشخص شد ludeon studios rimworld رایانه‌های شخصی pc اخبار اخبار بازی ها
اخبار و معرفی بازی ها اخبار بازی ها معرفی بازی ها اخبار و معرفی بازی
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب زمان انتشار بتازی RimWorld معلوم شد
تعداد کل بازدید ها: 154
تعداد بازدید های ماه جاری: 154 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

حال جمع 1 + 1 چند است
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید