تاریخ انتشار دموی بازی Project Judge معلوم شد

تاریخ انتشار دموی بازی Project Judge معلوم شد
نام : تاریخ انتشار دموی بازی Project Judge معلوم شد
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> تاریخ انتشار دموی بازی Project Judge معلوم شد
خلاصه بازی:

شرکت سگا زمان انتشار نسخه‌ی دموی بازی Project Judge را مشخص کرده است. مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس می‌توانند یک هفته زودتر از دیگران این نسخه را تجربه کنند.کمتر از یک ماه دیگر تا انتشار جدیدترین ساخته‌ی سازندگان سری Yakuza یعنی Project Judge باقی مانده و به نظر می‌رسد شرکت سگا (SEGA) تمامی تمرکز خود را برای جذب هرچه بیشتر مخاطبین به این بازی به کار گرفته است. این شرکت پیش از عرضه‌ی بازی در کشور ژاپن، با برخی شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و رستوران‌های این کشور برای تبلیغ بازی همکاری می‌کند.


در زمان انتشار ویدئوی گیم‌پلی بازی، شرکت سگا تایید کرده بود که یک نسخه‌ی دمو از آن را پیش از عرضه‌ی نسخه‌ی نهایی در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد داد. حال این شرکت زمان انتشار نسخه‌ی دموی بازی را اعلام کرده است. مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس می‌توانند نسخه‌ی دموی بازی Project Judge را در تاریخ ۲۲ نوامبر سال جاری میلادی (۱ آذر ماه سال جاری) دانلود و تجربه کنند. دیگر بازی‌بازان باید تا ۲۹ نوامبر برای تجربه‌ی این نسخه از بازی منتظر بمانند. (نسخه‌ی دموی بازی در حال حاضر فقط برای عرضه در فروشگاه پلی‌استیشن کشور ژاپن تایید شده است).


بازی Project Judge توسط سازندگان سری Yakuza ساخته شده و در شهر Kamurocho که یکی از شهرهای سری Yakuza است، جریان خواهد داشت. شخصیت اصلی بازی در گذشته یک وکیل بوده که پس از شکست در یک پرونده و نابودی شهرتش، به یک کاراگاه خصوصی تبدیل شده است. در این بازی در کنار مبارزات فوق‌العاده (که در سری Yakuza نیز شاهد آن‌ها بوده‌ایم)، شاهد حضور ویژگی‌های جدیدی مانند استفاده از هواپیماهای بودن سرنشین، قابلیت استراق سمع، مخفی شدن به وسیله‌ی تغییر ظاهر و بسیاری موارد دیگر خواهیم بود.


تمامی شخصیت‌های اصلی بازی Project Judge از روی هنرپیشه‌های شناخته‌شده طراحی شده‌اند و صداگذاری هر شخصیت، توسط همان هنرپیشه صورت گرفته است. بازی Project Judge در تاریخ ۱۳ دسامبر (۲۲ آذر ماه سال جاری) به صورت  انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در کشور ژاپن منتشر خواهد شد. نسخه‌ی غربی بازی در زمانی نامشخص در سال ۲۰۱۹ منتشر می‌شود.
زمان انتشار : 6 ماه قبل issar : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید
برچسب ها : تاریخ انتشار نسخه‌ی دموی Project Judge مشخص شد project judge sega پلی‌استیشن 4 ps4 اخبار اخبار بازی ها
اخبار و معرفی بازی ها اخبار بازی ها معرفی بازی ها اخبار و معرفی بازی
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب تاریخ انتشار دموی بازی Project Judge معلوم شد
تعداد کل بازدید ها: 164
تعداد بازدید های ماه جاری: 164 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

خالق تمامی هستی و جهان چه کسی است ؟
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید