آمازون تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 را مشخص کرد

آمازون تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 را مشخص کرد
نام : آمازون تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 را مشخص کرد
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> آمازون تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 را مشخص کرد
خلاصه بازی:

یکی از چیزهایی که امروز بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را شوکه کرده است؛ خبر فاش شده از سایت آمازون درباره‌ی بازی در حال ساخت استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Project RED) است. اگر شما هم جزو کسانی بودید که انتظار انتشار بازی Cyberpunk 2077 در طی دو سال آینده را در ذهن داشتید، کاملا در اشتباه بودید چراکه طبق اطلاعات لو رفته از سایت معتبر آمازون، قرار است این بازی در سال ۲۰۳۰ میلادی در دسترس طرفداران آن قرار گیرد.


این تاریخ انتشار که خبر آن تمام فضای اینترنت را پر کرده است؛ طی لیست بازی Cyberpunk در سایت آمازون لو رفته است. اگر به این موضوع شک دارید و باور نمی‌کنید؛ پیشنهاد می‌کنیم به قسمت پایین این متن توجه کنید.


همان‌طور که می‌دانید اطلاعات و گزارشاتی که از سایت آمازون منتشر می‌شود به احتمال خیلی زیاد صحت دارد؛ به همین دلیل می‌توان این تاریخ انتشار را نیز صحیح دانست. یکی از نکاتی که بسیار برای بازی‌بازان عجیب به نظر می‌رسد این است که نسخه‌ی دیجیتال بازی Cyberpunk 2077 چند وقت بعد در سال ۲۰۹۹ میلادی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.


تاریخ انتشار بازی‌ Last of Us Part 2 نیز چند وقت پیش از طریق سایت آمازون فاش شد. طبق گزارشاتی که از وب‌سایت‌های مختلف ارائه شد؛ این بازی جذاب و مهیج در تاریخ ۹ بهمن ماه سال ۱۳۹۸ (۲۹ مارس ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران و بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.


حال می‌توان این‌طور به قضیه نگاه کرد که این تاریخ ارائه شده به دلیل خطاهای انسانی به اشتباه اعلام شده است. در هر صورت خیلی عجیب به نظر می‌رسد که بازی‌بازان باید این مدت طولانی را انتظار بکشند تا بتوانند این بازی مهیج استودیوی سی‌دی پراجکت رد را تجربه کنند. اگر همچنان جزو آن دسته از افرادی هستید که هنوز اشتیاق به دریافت و تجربه‌ی بازی Cyberpunk 2077 دارند؛ می‌توانید این عنوان را هم‌اکنون از طریق وب‌سایت آمازون پیش‌خرید کنید.


زمان انتشار : 4 ماه قبل issar : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید
برچسب ها : آمازون تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 را لو داد cd project red cyberpunk2077 سی‌دی پراجکت رد اخبار بازی ها
اخبار و معرفی بازی ها اخبار بازی ها معرفی بازی ها اخبار و معرفی بازی
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب آمازون تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 را مشخص کرد
تعداد کل بازدید ها: 125
تعداد بازدید های ماه جاری: 125 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

حاصل ضرب 4 * 2 چند است
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید