تعداد نسخه‌های به فروش رفته‌ Spider-Man چه تعداد است ؟

تعداد نسخه‌های به فروش رفته‌ Spider-Man چه تعداد است ؟
نام : تعداد نسخه‌های به فروش رفته‌ Spider-Man چه تعداد است ؟
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> اخبار و معرفی بازی ها-->>> تعداد نسخه‌های به فروش رفته‌ Spider-Man چه تعداد است ؟
خلاصه بازی:
تنها ۴ ماه از انتشار عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۴ یعنی بازی Spider-Man می‌گذرد و طی این مدت کوتاه، فروش این بازی از مرز ۹ میلیون نسخه گذشته است!
سال‌ها و سال‌ها شاهد انتشار نسخه‌های متفاوتی از ابرقهرمان نیویورکی در صنعت بازی بوده‌ایم، اما هیچ کدام شایستگی Spider-Man را در هنر هشتم به اثبات نرسانده بودند. تا این‌که در نوامبر سال گذشته استودیوی اینسامنیاک گیمز با همکاری سونی Marvel Spider-Man  انحصاری پلی‌استیشن ۴ را به انتشار رساند. عنوانی که در کنار دریافت امتیازات بسیار خوب از منتقدین، نامزد جایزه‌ی بهترین بازی سال شد و حالا به فروشی شگفت‌انگیز رسیده است. در سال های پایانی عمر کنسول PS4 و با فروش ۹۱.۶ میلیون دستگاهی این کنسول، افراد زیادی شانس تجربه‌ی بازی را داشته‌اند و این اهرم در کنار سطح کیفی بازی کمک زیادی به فروش‌اش داشته است. استودیو Insomniac سرانجام طلسم حضور قدرتمند Spider-Man در بازی‌های ویدئویی را شکست و باید دید با این سطح از موفقیت تجاری، آیا ادامه‌ای برای آن شاهد خواهیم بود یا خیر.
زمان انتشار : 6 ماه قبل Y.A : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید
برچسب ها : تعداد نسخه‌های به فروش رفته‌ Spider-Man به عددی شگفت‌انگیز رسید,
اخبار و معرفی بازی ها اخبار بازی ها معرفی بازی ها اخبار و معرفی بازی
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب تعداد نسخه‌های به فروش رفته‌ Spider-Man چه تعداد است ؟
تعداد کل بازدید ها: 129
تعداد بازدید های ماه جاری: 129 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

رنگ خورشید چه رنگی میباشد
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید

مطالب ویژه