دانلود سیو بازی رزیدنت اویل 5 Resident Evil

دانلود سیو بازی رزیدنت اویل 5 Resident Evil
نام : دانلود سیو بازی رزیدنت اویل 5 Resident Evil
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> دانلود بازی های کامپیوتر-->>> دانلود سیو بازی-->>> دانلود سیو بازی رزیدنت اویل 5 Resident Evil
خلاصه بازی:

دانلود سیو بازی رزیدنت اویل 5 Resident Evil

باید بگم در این پست برای شما 2 تا سیو قرار دادم که بنظر میرسه که یکی از این سیو هایی که قرار دادم ترینر بازی باشه !! به دلیل اینکه شما باید اون رو اینستال کنیدش تا تمامی مراحل تمام شده باشه !! به هر حال من تست نکردم ولی در زیر برای شما توضیح کاملتری رو خواهم داد .
همانطوری که گفتم بعد از اینکه دانلود کردید و خواهید دید که یک فایل Resident_Evil_5_Unlocker  خواهد بود که باید این فایل رو اینستال کنید تا مراحل بازی به پایان برسه و در واقع بیشتر شبیه به یک ترینر هستش تا سیو .
سیو دومی که برای شما قرار دادم در پوشه ی سیو save قرار داده شده و شما باید اون رو در کنار سیو های خودتون بریزید ( محتوای داخلی اون رو در بخشی که سیو های قبلی شما بوده است بریزید . ) 
باز هم اگر سوالی دارید میتوانید از من بپرسید و من سعی میکنم که به سوال های شما در اولین فرصت پاسخ بدم و در صورتی هم که جواب سوال شما رو ندونم خوب میگم نمیدونم :)) به هر حال در قسمت زیر میتوانید نظر میتوانید نظر خودتون رو برای من و بقیه بازدیدکننده های سایت دهکده دانلود وارد کنید .
زمان انتشار : 113 ماه قبل Y.A : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید دانلود با لینک مستقیم بخش 1 دانلود سیو بازی رزیدنت اویل 5 Resident Evil
برچسب ها : دانلود سیو بازی رزیدنت اویل 5 Resident Evil دانلود سیو بازی رزیدنت اویل 5 سیو بازی رزیدنت اویل 5 دانلود سیو رزیدنت اویل 5 سیو رزیدنت اویل 5 دانلود سیو بازی Resident Evil 5 سیو بازی Resident Evil 5 دانلود سیو Resident Evil 5
سیو بازی سیو بازی ها سیو بازی های کامپیوتری سیو بازی کامپیوتری دانلود سیو بازی های کامپیوتری دانلود سیو
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب دانلود سیو بازی رزیدنت اویل 5 Resident Evil
تعداد کل بازدید ها: 26,652
تعداد بازدید های ماه جاری: 25,459 نظرات و پیشنهادات
بهار در 2015-05-06 22:29:14 گفته با شماره نظر 8133

با سلام بازي من در مرحلهي set up wizard gir karde chikar konam nasb nemishe!????

شایان در 2016-09-28 06:20:46 گفته با شماره نظر 10116

مرسی که این سیو هارو قرار میدید.سیو اویل چهار رو فوق العاده ساده حلش کردم . ولی دقیقا نمیدونم سیو های خودم کجاست در اویل پنج .

امیر حسین در 2016-10-06 14:23:05 گفته با شماره نظر 10193

سیو را باید کجا بریزم
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

رنگ خورشید چه رنگی میباشد
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید

مطالب ویژه