دانلود بازی استراتژیک بازی آنلاین استراتژیک

دانلود بازی فلش اخرین مقاومت last-stand
نام : دانلود بازی فلش اخرین مقاومت last-stand
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد
درباره بازی : دانلود بازی فلش اخرین مقاومت last-stand
گفته های نویسنده این بازی فلش : این بازی که برای دانلود برای شما قرار دادم به نام دانلود بازی فلش اخرین مقاومت last-stand
هستش که باید از قلعه خود در برابر حمله دشمن دفاع کنید و از خراب شدن قلعه خودتون جلوگیری کنید و هر چقدر بیشتر بازی طول بکشه سخت تر می شه .
داستان این بازی فلش آنلاین : در بازی باید از قلعه دفاع کرده و و تا اخرین مقاومت واستید .
راهنمایی بازی فلش انلاین : در این بازی فلش انلاین 4نوع مجیک می تونید داشته باشید و با دکمه های 1 2 3 4 هر کدوم و می توانید استفاده کنید در اوایل بازی فقط 1 مودل دارید و با کشتن دشمن امتیاز بیشتری می گیرید و می توانید با امتیازها مجیک بهتری بگیرید در قسمت پایین تمام قدرتها رو نمایش داده شده و 20 نوع هستن و شما توی بازی فلش انلاین می تونید انهارو انتخاب کنید بهتره اول لولهای extra slot رو ازاد کنید چون بهتره :دی
شما هم این بازی فلش کم حجم رو دانلود کنید و از قلعه خودتون در برابر حمله دشمن دفاع کنید .
گرافیک این بازی : گرافیک این بازی سطح 2D و متوسط .
طریقه دانلود بازی فلش : بر روی قسمتی که نوشته شده : دانلود با لینک مستقیم کلیک کنید .
حجم بازی فلش کم حجم برای دانلود: 2.79 MB
توضیح کلی برای اجرای بازی : این بازی به فرمت .swf است دارای حجم کم و نیازی به اینستال ندارد تنها پس از دانلود آن می توانید در kmvplayer یا در firefox بازی کنید . اگر نیاز به این دو نرم افزار دارید می توانید آنها را در همین سایت دانلود کنید و بازی کنید.
زمان انتشتر : 90 ماه قبل
دانلود بازی فلش اخرین مقاومت last-stand
دانلود بازی فلش Teelonians
نام : دانلود بازی فلش Teelonians
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد
درباره بازی : دانلود بازی فلش تلونیس Teelonians
گفته های نویسنده این بازی فلش : این بازی که برای دانلود برای شما قرار دادم به نام تلونیس Teelonians هستش که در بازی یه یه تعداد نیرو دارید و باید از قلعه خودتون دفاع کنید و هر مرحله که تمام می شه نیروهای زنده مونده شما به مرحله بعد بازی می رن.
راهنمایی بازی فلش : با موس بازی می کنید اصلا استفاده از دکمه نداره . تعداد کله نیروهایی که دارید انواعشون منظورمه 12 تاست اولین نیرو که به شکل یه کلبه یا همچین چیزیه به شما توی بازی هر 5 ثانیه یک بار پول میده پس این نیرو رو تو صف آخر ته ته نیرو ها بزارین . کلا دشمن از 5راه به شما حمله می کنه و هر راه می تونید 9 نفر برای دفاع قرار بدین . در هر مرحله بازی یک بار هم می تونید قدرتی مخصوص بزنید . آخر هر مرحله بازی هم می توانید نیروهای جدید به بگیرید .
شما هم این بازی فلش کم حجم رو دانلود کنید و لذت ببرید.
گرافیک این بازی : گرافیک این بازی سطح 2D و معمولی
طریقه دانلود بازی فلش : بر روی قسمتی که نوشته شده : دانلود با لینک مستقیم کلیک کنید .
حجم بازی فلش کم حجم برای دانلود: 9.62 MB
توضیح کلی بازی اجرای بازی : این بازی به فرمت .swf است دارای حجم کم و نیازی به اینستال ندارد تنها پس از دانلود آن می توانید در kmvplayer یا در firefox بازی کنید . اگر نیاز به این دو نرم افزار دارید می توانید آنها را در همین سایت دانلود کنید و بازی کنید.

زمان انتشتر : 90 ماه قبل
دانلود بازی فلش Teelonians
دانلود بازی فلش ایج آف وار Age-of-War
نام : دانلود بازی فلش ایج آف وار Age-of-War
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد
درباره بازی :
دانلود بازی فلش ایج آف وار Age-of-War
گفته های نویسنده این بازی فلش : این بازی که برای دانلود برای شما قرار دادم به نام ایج آف وار Age-of-War هستش که به معنای بازی عصر جنگ هستش که از زمان قرون وستا آغاز می شه و به عصر حال حاظر می رسه و به آینده که آدماش عجیب و خیلی قوی می شن
داستان این بازی فلش : این بازی فلش از نوع بازی دفاع از قلعه هستش که شما باید طی بازی از قلعه خودتون دفاع کنین و در صورتی که قلعه دشمن رو نابود کنین شما برنده بازی هستین .
راهنمایی بازی فلش : با موس بازی می کنید اصلا استفاده از دکمه نداره . 5تا گزینه دارید با گزینه اول آدم می سازید و با گزینه دوم در بازی می توانید روی قلعه تیر انداز بزارید و گزینه بعدی اونو بفروشید و گزینه 5جم هم یک جای اضافی برای تیر انداز حد اکثر تیر اندازم 4تاست . و آخرین گزینه که سمته راسته بازی هستش قدرتی مخصوصه شماست که هی پر میشه ! در مراحل اول بازی سعی کنید بیشتر تیر انداز رو قلعه بزارید و در عصر آخر بازی به فکر حمله به دشمن و پیروزی بازی رو بکنید.
....
زمان انتشتر : 90 ماه قبل
دانلود بازی فلش ایج آف وار Age-of-War

صفحات سایت