«NetEase» ناشر عنوان بعدی استدیوی «Bungie» |دهکده دانلود بازی

«NetEase» ناشر عنوان بعدی استدیوی «Bungie» |دهکده دانلود بازی
نام : «NetEase» ناشر عنوان بعدی استدیوی «Bungie» |دهکده دانلود بازی
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> بازی های قدیمی-->>> بازی آتاری دانلود بازی های آتاری atari-->>> «NetEase» ناشر عنوان بعدی استدیوی «Bungie» |دهکده دانلود بازی
خلاصه بازی:

استدیوی «Bungie»، سازنده‌ی سری بازی‌هایی چون «Halo» و «Destiny» طی خبری اعلام کرد با کمپانی چینی «NetEase» قراردادی به منظور همکاری برای انتشار عنوان بعدی خود منعقد کرده است. این استدیو اطلاعات بیشتری در رابطه با پروژه‌ی بعدی خود ارائه نکرد.

اخبار ارائه شده پیرامون این قرارداد حاکی از پشتیبانی ۱۰۰ میلیون دلاری کمپانی «NetEase» از استدیوی «Bungie» است که به منظور بهبود شرایط برای تبدیل شدن «Bungie» به استدیویی با فرانچایزهای متعدد صورت گرفته است.

« ما مشتاقیم که اعلام کنیم وارد همکاری جدیدی با کمپانی «NetEase» شده‌ایم و این موضوع به ما کمک خواهد کرد تا راه‌های جدیدی را بپیماییم. تجربه‌ی این کمپانی در صنعت بازی به ما قدرت ساخت دنیاهای جدیدی را خواهد داد و بازیکنان جدید و قدیمی میتوانند در این دنیاها به ما بپیوندند. این کمپانی تیم‌هایی متفاوت را در «Bungie» حمایت خواهد کرد تا تازه‌ترین بلندپروازی‌های خود را حقیقت ببخشند.»

کمپانی «NetEase» غولی دیگر در کشور چین است که توانسته به وسیله‌ی وارد کردن بازی‌هایی چون «Overwatch» و «World of Warcraft» از کمپانی «Blizzard» به بزرگترین بازار بازی‌های ویدئویی و انتشار بازی‌های چند نفره‌ی آنلاین مانند «Fantasy Westward Journey» در این بازار، رشد و درآمد قابل ملاحظه‌ای داشته باشد.

همچنین استدیوی «Bungie» به طرفداران سری «Destiny» اطمینان داد که از این بازی و دنیای آن دست نخواهند کشید و با همکاری «Activison» به تقویت جامعه‌ی مخاطبین این عنوان خواهد پرداخت. این استدیو برای ادامه‌ی فرانچایز «Destiny» برنامه‌هایی دارد که میتوانید در روز ۵ ژوئن (۱۵ خرداد) از بخشی از آن‌ها که مربوط به سال دوم عنوان «Destiny 2» میباشد، مطلع شوید.

زمان انتشار : 11 ماه قبل Y.A : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید
برچسب ها : «NetEase» ناشر عنوان بعدی استدیوی «Bungie» |دهکده دانلود بازی,
بازی های کنسول آتاری دانلود بازی های کنسول آتاری بازی های آتاری دانلود بازی آتاری دانلود بازی atari بازی atari
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب «NetEase» ناشر عنوان بعدی استدیوی «Bungie» |دهکده دانلود بازی
تعداد کل بازدید ها: 220
تعداد بازدید های ماه جاری: 220 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

حاصل ضرب 4 * 2 چند است
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید