سایت دعا و ذکر و طلسم گشایش مشکلات و بخت

سایت دعا و ذکر و طلسم گشایش مشکلات و بخت
نام : سایت دعا و ذکر و طلسم گشایش مشکلات و بخت
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> سریال و فیلم-->>> کارتون و انیمیشن-->>> سایت دعا و ذکر و طلسم گشایش مشکلات و بخت
خلاصه بازی:

دعا ، طلب و درخواست بندگان از خدا یا آنچه معبود می‌پندارند، برای رسیدن به خواسته‌ها است. دعا مجرب به عنوان یکی از راه‌های ارتباط با خدا و برترین عبادت‌ها در متون دینی مورد تاکید قرار گرفته و با تعابیری مانند سلاح مؤمن و نور آسمان و زمین توصیف شده است.دعاها از زبان پیامبرانی نظیر پیامبر اکرم حضرت محمد (ص) یا امامان بزرگوار نظیر امام جواد (ع) یا امام رضا(ع) و .. نیز می باشند که از اهمیت و تاثیرگذاری بسیار بالایی برخوردار هستند .دعاکنار دعا ، طلسم نیز وجود دارد که معمولا طلسم را براساس عنصر یک شخص می نویسند و بر اساس گفته های اساتید علوم غریبه عنصر درونی هر آدمی می تواند خاک آب آتش یا باد باشد و درصورتی که عنصر شخصی آتش باشد ، طلسم مربوط به اون شخص را در آتش می اندازند و یا اگر عنصر درونی و وجودی شخص آب باشد ، طلسم ان شخص را پس از نوشتن در آب می اندازند .انواع طلسممشابه این کار ها که توسط افراد مومن و مخلص انجام می شود و البته نظر مراجع تقلید نیز در این مورد قطعا خواندنی و شنیدنی هست و قبل از تحقیق و بررسی در مورد طلسم های معروف مثل طلسم های زیر از مراجع تقلید جویا شوید و سوال کنید و آنها از طریق اینترنت نیز دفاتر پاسخ گو دارند .انواع طلسم
 • تشخیص طلسم شدن


  • باطل كردن سحر و جادو از راه دور • طلسم بخت گشایی

 • طلسم برای ازدواج

  • طلسم برای ازدواج با شخص مورد نظر

  • طلسم برای ازدواج سریع • طلسم برای بازگشت معشوق

 • طلسم برای بچه دار شدن

 • طلسم برای پولدار شدن

 • طلسم برای ترک اعتیاد

  • طلسم برای درس خواندن • طلسم برای سقط جنین

 • طلسم برای عزیز شدن

 • طلسم برای فروش خانه

  • طلسم برای محبت • طلسم برای نابغه شدن

  • طلسم برای نابودی دشمن • طلسم جدایی

  • طلسم حاجت • طلسم یهودی

 • طلسم خیلی قوی برای ثروتمند شدن

  • طلسم دل سیاهی • طلسم رزق و روزی

  • طلسم مار • طلسم رزق و روزی فراوان

  • طلسم زبان بند • طلسم صبی

 • طلسم گنج

 • طلسم محبت

 • طلسم طرطبه

  • طلسم زیبا

   • طلسم فروش خانه

 • قویترین طلسم رزق و روزی

 • طلسم گشایش کار

  • طلسم شرف شمس • طلسم عین علی

 • طلسم قوی برای خانه دار شدنمطالب مفید در مورد طلسمضمن این که شما با توجه به حلال بودن درآمدتان باید بخشی از آن را برای انجام کار های خیر اختصاص دهید، اما اگر هنوز هم با مشکل مواجه هستید بهتر است بدانید که دعا های افزایش روزی و رزق می تواند بسیار برای شما کاربردی باشد و مسیر موفقیت را هموار کند.در درجه ی اول شما باید فرا گیرید که خودتان مشکلات را حل کرده و هر چه که سد موفقیتتان است اگر شرعی است و قانونی کنار بزنید و در رقابت با دیگر خلق خداوند باشید.دعای زبان بند یکی از انواع ادعیه ای است که جستجو های زیادی درباره آن می شود و اما با توجه به تعداد کم منابع نمی توانید به نتیجه برسید، ما در این مطلب دعایی کامل را برای شما فراهم نموده ایم:دعای چهل کلید همان طور که از نامش مشخص است باز کننده ی گره و همین طور حل مشکلاتی است که هر انسانی ممکن است در زندگی خود حداقل یکی از آنها را داشته باشد.ضمن این که شما بنا به مواردی که در زندگیتان پیش می آید باید دعا خواندن را به هیچ عنوان فراموش نکنید، از این پس هم اگر در گرفتاری دچار شدید دعای چهل کلید را به هیچ عنوان فراموش نفرمائید.


در این مطلب برای شما دعای مبارک و پر برکت جوشن کبیر را آماده کرده ایم. شما می توانید در ادامه این دعا را مطالعه و یا از وب سایت کپی نمائید و ما را از دعای خیر خود بی نصیب مگذارید. عشق در زندگی ما به انواع مختلفی وجود دارد، از عشق بین خداوند و بنده هایش تا عشق میان افراد یک خانواده، مادر و فرزند، پدر و فرزند و همسر که در دین ما نیز بسیار بر آن ها سفارش شده است.در واقع بهتر است که انسان همواره عاشق بوده و زندگی خود را بر این جریان بنا سازد. تمام ما ممکن است گاه خواهان عشقی باشیم که به جریان نیفتد و یا طول بکشد که به ثمر برسد. در این گونه مواقع دعا ها به داد انسان پوچ و ضعیف می رسند و او را یاری می کنند.برخی مواقع استفاده های نادرستی از آن چه در قرآن گفته شده است می شود و افراد به طوری که ممکن است حتی موجب گناه شوند خود را دچار اشتباهاتی می کنند.ما در این مطلب به شما دعایی را می آموزیم که با خواندن آن می توانید سحر و جادو در زندگی خود و دیگران را رفع کرده و به تمامی طلسم های موجود در زندگیتان به طور دائمی و مجرب خاتمه دهید.برخی افراد ممکن است در زندگی خود دچار مشکلاتی شوند که بنا به آن به راه ها و روش های مختلفی دست بزنند. قطعا یکی از آن ها باید فرموده های مجرب قرآنی و دعا های امامان و پیامبران باشد.کلید راه حل بسیاری از مشکلات در پیام های قرآنی و آیات مجربی است که خداوند در اختیار ما گذاشته است اما نمی دانیم چطور باید آن ها را حل کنیم.دعای خرید خانهیکی از دغدغه های اصلی هر خانواده ای خرید خانه و کاشانه برای سکونت است. قطعا وقتی شما خانه میخرید دیگر هر لحظه نگران این نیستید که باید جابجا شده و یا واحد و منزل جدیدی را اجاره کنید. گاه زندگی سخت می شود و هر چه به در میزنید بسته است، دعا ها در سخت ترین مراحل زندگی می توانند به شما کمک کنند تا زندگیتان دگرگون شود.دعای چشمچشم درد را می توان یکی از سخت ترین بیماری هایی دانست که بر انسان پدید می آید و در آن درد عجیبی در هنگام باز کردن چشم و همچنین در خواب به سراغ فرد می آید.عموما دلایل مختلفی دارد اما یکی از متداول ترین آن ها عفونتی است که چشم ها را دچار می شود و سختی اصلی زمانی است که هیچ درمانی به خوبی چشم درد را رفع نمی کند. در این زمان دعا ها می توانند بهترین راه حل باشند، دعای رفع چشم درد بسیار مجرب بوده و به امید خداوند متعال درد را از بین می برد.


دعای بی خوابیخواب یکی از بخش های گسترده زندگی ماست که ممکن است به خوبی نگذرد. در چنین مواقعی نخست باید به این نکته بیاندیشیم که یک فرد خواب خوب را زمانی خواهد داشت که به آرامش برسد.پس از آن هر کس که بخواهد خوابی مناسب و منظم داشته باشد باید سعی کند در زمانی مقرر خود را برای خواب آماده کرده و پیش از آن نیز دعایی را که در ادامه ی مطلب در اختیارش قرار می دهیم بخواند.حال این مشکل می تواند به انواع دلایل مختلف باشد و در طول دوران زندگی یک فرد او را دچار کند، آسیب های نداشتن خواب کافی یکی از بدترین مواردی است که می تواند موجب ایجاد انواع مشکلات برای فرد شود. در واقع یک نوع بیماری می تواند باشد. اما ما به دنبال راه حلی کاملا واقعی و دینی برای این نوع اختلال در سیستم بدن هستیم.


دعای باطل کردن پلیدی – ذکر باطل کردن طلسم و سحرممکن است در زندگی خود بنا به سختی هایی که بر شما وارد می گردد احساس کنید که کسی دسیسه کرده و یا دعایی را نوشته است که مسیرتان را از راه بدر کند.در این گونه مواقع نخست بر خداوند بزرگ و متعال توکل کرده و سعی کنید زندگیتان را محکم تر از آنی بدانید که دیگران بتوانند متزلزلش کنند. سپس دعایی که ما در ادامه به شما معرفی می کنیم را خوانده و با وضو نماز بخوانید و از خداوند متعال طلب مغفرت کنید.دعای دفع مرض و غم – ذکر سریع الاجابه دفع دردهمه ی ما در زندگیمان از بلا ها و مشکلاتی که برایمان رخ می دهد می آزاریم و سختی ها بر ما گاها چیره می شوند.اگر می خواهیم از آن ها عبور کرده و سختی های خاصی که ممکن است پدید آید را از خود دور کنیم بهتر است دعا ها را در راه خود فراموش نکنیم، همان چیزی که بار ها توسط پیامبر و امامان معصوم اسلام فرموده شده و نقل می گردد.در این مطلب هم به رسم همیشگی شما را با یک دعای سریع الاجابه و تضمینی دوری از درد و غم آشنا می کنیم و پیشنهاد ما خواندن آندعای دفع بلا – ذکر مجرب و تضمینی حل بلا و مشکلبسیار در زندگی ما رخ می دهد که گرفتار سختی، بلا و مشکلاتی در زندگی می شویم که گاها حل آن می تواند ماه ها و سال ها به طور بیانجامد. ضمن این که افراد بنا به دلایل مختلف ناامید از زندگی با بروز سختی ها می شوند.بهتر است پیش از هر چیزی بدانید که خداوند متعال می تواند به شما کمک کند. در هنگام سختی ها او از ما دور نمی شود. ما می توانیم همیشه خداوند را نزد خود داشته باشیم.ذکر مجرب دوری از شیطان – دعای دور شدن شیطانشیطان موجودی است که وظیفه دارد در طول حیات خود انسان ها را از دین خارج سازد و در زندگی آن ها راهی را فراهم آورد که از خداوند بخشنده و متعال دور شوند.قطعا ما نمی خواهیم گرفتار شیطان شویم اما موردی که هست مربوط به اغفال های ناآگاهانه ای است که او بر روی مومنان انجام می دهد. دعا ها می توانند شما را از شر شیطان رجیم دور کنند و به شما زندگی دوباره ببخشند.زندگی افراد ممکن است دستخوش برخی اتفاقات ناگهانی شود و آن ها را مطمئن سازد که احتمالا بدشانس هستند، ضمن این که زندگی آن ها دچار زمینه هایی می شود که بر باور، سختی ایمان می آورند.ما در این مطلب دعای مجرب و ذکری برای اقبال و خوش شانسی به شما معرفی می کنیم که می توانید آن را قرائت کنید.

دعای خوش شانسی در زندگیبعد از هر نماز بعد از بسم الله و صلوات ۱۰ مرتبه بگید..اللهم یا علی یا متعال و یاعالم بحالی و أحوالی أرسل مفاتیحک و حل أقفالی و ارزقنی برزق واسع و أنا فی مکانی یا من لا یغیب عنی و لا ینسانی اللهم أنت لها و لکل حاجة فاقضها بفضل بسم الله الرحمن الرحیم ما یفتح الله للناس من رحمته فلا ممسک لهاالبته مفهومی به عنوان شانس در زندگی وجود ندارد بلکه ساخته ی ذهن انسان ها است که در دین نیز شانس قابل قبول نیست.

دعای رفع بلا در هنگام مسافرتزندگی یک فرد ممکن است سختی هایی داشته باشد که مسیر زندگی به سمتی برود که شما هیچ چاره ای جز توکل نداشته باشید، وقتی به سفر می روید و با بلایی گرفتار می شوید ممکن است ندانید باید چه بکنید!در این گونه مواقع ما دعا هایی را به شما پیشنهاد می کنیم:دعای دفع بلا پیامبر (ص)دعای دفع بلای پیامبر:
«بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ بِسْمِ اللَّهِ خَيْرِ الاْسْماءِ بِسْمِ اللَّهِ رَبِّ الاْرْضِ وَ السَّمآءِ بِسْمِ اللَّهِ الَّذى لايَضُرُّ مَعَ اسْمِهِ سَمُّ وَلا دآءٌ بِسْمِ اللَّهِ اَصْبَحْتُ وَ عَلَى اللَّهِ تَوَكَّلْتُ بِسْمِ اللَّهِ عَلى قَلْبى وَ نَفْسى بِسْمِ اللَّهِ عَلى دينى وَ عَقْلى بِسْمِ اللَّهِ عَلى اَهْلى وَ مالى بِسْمِ اللَّهِ عَلى ما اَعْطانى رَبّى بِسْمِ اللَّهِ الَّذى لايَضُرُّ مَعَ اسْمِهِ شَىْءٌ فِى الاْرْضِ وَ لا فِى السَّماءِ وَ هُوَ السَّميعُ الْعَليمُ اَللَّهُ اَللَّهُ رَبّى لا اُشْرِكُ بِهِ شَيْئاً اَللَّهُ اَكْبَرُ اَللَّهُ اَكْبَرُ وَ اَعَزُّ وَ اَجَلُّ مِمّا اَخافُ وَ اَحْذَرُ عَزَّ جارُكَ وَ جَلَّ ثَناؤُكَ وَلا اِلهَ غَيْرُكَ اَللّهُمَّ اِنّى اَعُوذُ بِكَ مِنْ شَرِّ نَفْسى وَ منْ شَرِّ كُلِّ سُلْطانٍ شَديدٍ وَ مِنْ شَرِّ كُلِّ شَيْطانٍ مَريدٍ وَ مِنْ شَرِّ كُلِّ جَبّارٍ عَنيدٍ وَ مِنْ شَرِّ قَضآءِ السّوُءِ وَ مِنْ كُلِّ دابَّةٍ اَنْتَ آخِذٌ بِناصِيَتِها اِنَّكَ عَلى صِراطٍ مُسْتَقيمٍ وَ اَنْتَ عَلى كُلِّشَىْءٍ حَفيظٌ اِنَّ وَلِيِّىَ اللَّهُ الَّذى نَزَّلَ الْكِتابَ وَ هُوَ يَتَوَلَّى الصّالِحينَ فَاِنْ تَوَلَّوْا فَقُلْ حَسْبِىَ اللَّهُ لا اِلهَ اِلاّ هُوَ عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَ هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظيمِ»


دعای مجرب ترک اعتیادترک اعتیاد را نیز می توان جز بیماری های سختی دانست که انسان ها به آن دچار می شوند، از این رو برخی به دنبال دعایی برای آن هستند. هیچ دعایی صرفا برای رفع اعتیاد و درمان این بیماری مهلک وجود ندارد.اما یک سری دعا ها جنبه ی راز و نیاز و درخواست درمان دارند که ما نزدیک ترین به موضوع اعتیاد را در اختیار شما قرار می دهیم.دعای مجرب ترک اعتیاد . دعای رفع بیماری اعتیاد.
وَ أَسْأَلُکَ بِما لا أَعْلَمُ وَ لَوْ عَلِمْتُهُ سَأَلْتُکَ بِهِ، وَ بِکُلِّ اسْمٍ اسْتَأْثَرْتَ بِهِ فِی عِلْمِ الْغَیْبِ عِنْدَکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلى‏ مُحَمَّدٍ، عَبْدِکَ وَ رَسُولِکَ وَ أَمِینِکَ عَلى‏ وَحْیِکَ، وَ أَنْ تَغْفِرَ لِی جَمِیعَ ذُنُوبِی، وَ تَقْضِیَ لِی جَمِیعَ حَوائِجِی، وَ تُبَلِّغِنِی آمالِی، وَ تُسَهِّلَ لِی مَحابِّی، وَ تُیَسِّرَ لِی مُرادِی، وَ تُوصِلَنِی إِلى‏ بُغْیَتِی سَرِیعاً عاجِلًا، وَ تَرْزُقَنِی رِزْقاً واسِعاً، وَ تُفَرِّجَ عَنِّی هَمِّی وَ غَمِّی وَ کَرْبِی یا أَرْحَمَ الرَّاحِمِین»؛

[2]‏ خدایا! از تو چیزی می‌خواهم که از آن آگاهی ندارم و اگر آن‌را می‌دانستم از تو می‌خواستم، و [از تو می‌خواهم] به حق هر نامی که آن‌را در علم غیب به خود اختصاص دادى‏ که رحمت فرستی بر محمد؛ بنده، رسول و امین تو بر وحی و این‌که؛ همه گناهان مرا بیامرزی، همه خواسته‌های مرا برآورده کنی، مرا به آرزوهایم برسانی، آسان کن بر من آنچه را که دوست دارم و مراد من است، مرا با سرعت و شتابان به خواسته‌ام برسانی، رزق گسترده را روزیم گردان و  غم و گرفتارى و اندوهم را برطرف کن، ای مهربان‌ترین مهربانان.

دعای گشایش بخت امام رضا (ع)
در دین اسلام برای هر مشکلی دوایی دارد. در واقع کامل ترین گنجینه ای که دین می تواند در اختیار شما قرار دهد و علاوه بر این که زندگی شما به صورت عادی دنبال شود. عاقبت خوبی هم داشته باشید.در این مطلب شما را با دعایی آشنا می کنیم که ضمن تلاوت آن بخت جوانتان باز خواهد شد؛ این دعا نخستین بار توسط امام رضا (ع) تلاوت شد:دعای گشایش بخت امام رضا (ع)دعای باز شدن بختپس از دو رکعت نماز و خواندن این دعا برای رسیدن به حاجت:أللـّهُمَّ إنـّی اُریدُ التـَّزویجَ فـَسَهِّـل لی مِنَ النـِّساءِ أحسَنـَهُنَّ خَلقا ً وَ خـُلقا ً ،وَ أعَفـَّهُنَّ فـَرجا ً ،وَ أحفـَظـَهُنَّ نـَفسا ً فِیَّ وَ فی مالی ، وَ أکمَلـَهُنَّ جَمالا ً ،وَ أکثـَرَهُنَّ أولادا ً

دعای پربرکت شدن زندگیدر این مطلب قصد داریم تعدادی از دعا ها که می توانند موجب پر برکت شدن کسب و کار، زندگی و همین طور آینده شما بشوند را با یکدیگر بخوانیم.همان طور که می دانید دعا ها تاثیرات مثبتی در زندگی ما داشته و در هنگام مشکلات، سختی ها و رسیدن به حاجت آن ها را می خوانیم؛ این دعا ها در جهت رونق کاسبی و روزی زندگی مناسب هستند.
دعای گذر از ایام نحسهمه ی ما خارج از هر بحثی روز های سختی در زندگی خود داریم که از آن فراری هستیم، شاید بتوان نام آن ها را روز های نحس زندگی گذاشت.اما برای این کا از این ایام رها شوید، راه هایی به شما پیشنهاد می شود، یکی توسل به دعا است که روح شما را به آرامش می رساند؛ ما در این مطلب دعای مخصوص گذر از ایام نحس را آماده کرده ایم .دعای توسلدعای شب های ماه محرمبا توجه به نزدیک شدن ایام محرم همه ی ما حال و هوای دیگری خواهیم داشت، به حسینیه ها و مساجد سر می زنیم و سعی می کنیم خودمان را از این طریق آرام کنیم.دعا ها و نماز های این شب ثواب بسیار دارند و اگر شما هم احساس می کنید که نیاز به آسایش روح و روان دارید، پیشنهاد می کنیم دعایی که مخصوص این شب ها بوده را در ادامه قرائت نمائید.دعای فرزنددار شدنفرزند را می توان بهترین حاصل یک زندگی دانست که همواره انسان ها علاقه زیادی به بدنیا آوردن یک فرد از رگ و خون خود داشته اند.این روز ها با گسترش انواع رژیم های غذایی، سبک های زندگی و همین طور مشکلات ارثی اتفاقاتی رخ می دهد که برخی از این نعمت بی بهره هستند، دعا و عبادت نخستین چیزی است که در بیشتر مواقع به ذهن ما می رسد.


به همین دلیل و در این مطلب قصد داریم دعای “بچه دار شدن” را منتشر کنیم.همه ی ما ممکن است در زندگی خود و در برخی از مراحل با مشکلاتی روبرو شویم که از نظر ما قابل حل نیستند.
 • در این گونه مواقع توکل به خدا و تلاش شاید بهترین هدف برای رسیدن به پیروزی می باشد، این مسئولیت بر گردن شماست که از سد این مشکل بگذرید. دعا هایی نیز در این زمینه هستند که علاوه بر آرامش بخش بودن می توانند آموزنده باشند.وقتی زندگی به مشکلات مالی روبرو می شود در واقع شما مانند همیشه با یک مشکل در زندگی خود دست و پنجه نرم می کنید.بهتر است سعی کنید برای در زندگی خود به دنبال چاره جویی های اساسی باشید، همیشه یاد گرفته ایم که برای حل یک مشکل در زندگی ریشه یابی اصلی را انجام دهیم.با توجه به این که این روز ها نرخ ازدواج در بین جوانان و خانواده ها با افت زیادی روبرو بوده است در این مطلب قصد داریم دعا هایی را در اختیار شما عزیزان وب سایت قرار دهیم که بتوانید با توکل بر خدا و همین طور خواندن دعای مربوط بخت نزدیکان، خواهر، برادر، دختر و پسر خود را باز کنید. در واقع این دعا ها هم آرامش بخش بوده و هم با تکرار آن می توانید بخت جوان دم بخت خود را باز کنید.


برای دیدن دعا ها می توانید از دو سایت زیر دیدن کنیدhttp://mistourism.irhttp://babolmorad.ir


زمان انتشار : 9 ماه قبل Y.A : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید
برچسب ها :
کارتون وانیمیشن دانلود کارتون وانیمیشن کارتون ها انیمیشن ها دانلود کارتون ها دانلود انیمیشن ها
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب سایت دعا و ذکر و طلسم گشایش مشکلات و بخت
تعداد کل بازدید ها: 232
تعداد بازدید های ماه جاری: 232 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

حاصل جمع 1+1+3 چند است
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید