روش غیرفعال کردن iMessage اپل و حل مشکل ارسال و دریافت پیام

روش غیرفعال کردن iMessage اپل و حل مشکل ارسال و دریافت پیام
نام : روش غیرفعال کردن iMessage اپل و حل مشکل ارسال و دریافت پیام
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد

مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی : دانلود بازی-->>> نرم افزار-->>> دانلود نرم افزار کاربردی-->>> روش غیرفعال کردن iMessage اپل و حل مشکل ارسال و دریافت پیام
خلاصه بازی:

نیاز به بازگرداندن رمز عبورهای حذف شده در مرورگر Google Chrome چیزی است که در روزهای مبادا، برای هر کاربری ممکن است اتفاق بیافتد. ممکن است تصادفاً تعدادی پسورد را حذف کرده باشید و پس از لحظاتی متوجه شوید که به رمز عبورها و نام‌های کاربری نیاز دارید.


بازگردانی پسوردها همیشه ممکن نیست اما اگر وسیله‌ی دیگری داشته باشید که هنوز رمزها در آن موجود است، علاوه بر روش دستی که مراجعه به بخش رمز عبورها و یادداشت کردن تمام موارد حذف شده است، می‌توانید از روش خودکار و ساده‌ای تمام رمزها را به راحتی برگردانید. در ادامه به روش کار می‌پردازیم.مرورگر گوگل کروم در نسخه‌ی اخیر، ابزار جدیدی برای ایجاد رمز عبورهای پیچیده در اختیار کاربر قرار می‌دهد و همین‌طور مدیریت کردن رمز عبورها در آن ساده‌تر و کاربردی‌تر شده است.


فعالسازی قابلیت ایجاد رمز عبور امن و پیچیده در گوگل کروم و نحوه‌ی استفاده از آن


اکسپورت کردن رمز عبورهای ذخیره شده در Google Chrome‌ بسیار ساده است و همواره می‌توانید برای رعایت احتیاط، بکاپی از تمام پسوردها دانلود کرده و نگهداری کنید.


آموزش اکسپورت کردن لیست رمز عبور و نام کاربری از گوگل کروم


اما شاید از کاربرانی هستید که بکاپ گرفتن از رمز عبورها را قبلاً انجام نداده‌اند و تصادفاً تعدادی رمز عبور را حذف کرده و حال به ریکاوری کردن رمز عبورها می‌اندیشند. این کار غیرممکن نیست به شرط آنکه به جز وسیله‌ی اول، وسیله‌ی دیگری داشته باشید و در آن رمز عبورها موجود باشد.


برای بازگرداندن پسوردها در کروم به چه مواردی نیاز داریم؟


برای اینکه پسوردی که دیلیت شده، قابلیت ریکاوری داشته باشد، می‌بایست پیشاپیش لازمه‌ها را بررسی کرده باشید. در واقع پسوردی که در یک ابزار مجهز به مرورگر Google Chrome‌ حذف می‌شود، ممکن است از دیگر وسایل حذف نشده باشد و شانس ریکاوری وجود داشته باشد.


بنابراین اولین لازمه این است که علاوه بر ابزار فعلی، ابزار دیگری داشته باشید که مرورگر کروم در آن نصب شده و به همان حساب کاربری گوگل متصل شده است. برای آشنایی بیشتر با Sync یا همگام‌سازی که نوعی دانلود و آپلود خودکار انواع داده است، به مقاله‌ی زیر مراجعه فرمایید:


آشنایی با بکاپ و همگام‌سازی توسط کلود یا سرویس‌های ابری


دومین ضرورت اساسی این است که وسیله‌ی دوم نباید پس از دیلیت شدن پسورد، به اینترنت و حساب کاربری گوگل دسترسی پیدا کند چرا که با وجود Sync یا همگام‌سازی، اتفاقی که می‌افتد، دیلیت شدن پسورد از وسیله‌ی دوم است. نه تنها این ابزار، بلکه هر وسیله‌ای که به حساب کاربری جیمیل شما دسترسی پیدا کند، با توجه به فعال بودن قابلیت همگام‌سازی، رمز عبور دیلیت‌شده را حذف می‌کند.


بنابراین اگر رمز عبوری را سهواً در گوشی حذف کرده‌اید، سریعاً اینترنت شبکه یا کامپیوتر خویش را قطع کنید و جلوی تغییرات را بگیرید. به همین ترتیب اگر رمز عبور از طریق کروم در ویندوز، لینوکس یا مک‌او‌اس دیلیت شده، دسترسی گوشی را به اینترنت قطع کنید تا چیزی همگام‌سازی نشود.


اما در ادامه به مراحل ریکاوری پسوردهای حذف شده می‌پردازیم.


روش برگرداندن رمز عبورهای دیلیت‌شده در مرورگر Google Chrome


یک مثال واقعی را در نظر بگیرید: تعدادی رمز عبور را تصادفاً حذف کرده و پس از حذف کردن سریعاً متوجه اشتباه خود شده‌اید و دسترسی دیگر وسایل به اینترنت را قطع کرده‌اید. برای ریکاوری چه باید کرد؟


فرآیند کلی شامل سه مرحله می‌شود:  • توقف سریع دسترسی به اینترنت در سایر محصولات متصل به یک حساب کاربری

  • خروج از حساب کاربری گوگل در وسیله‌ی اول

  • ریست کردن داده‌ها در وسیله‌ی اول

  • فعال کردن دسترسی به اینترنت در یکی از محصولات دیگر که رمز عبورها هنوز در آن موجود است.

  • انتظار برای تکمیل شدن همگام‌سازی رمز عبورها از طریق وسیله‌ی دوم

  • ورود مجدد به حساب کاربری گوگل در وسیله‌ی اول

  • فعال کردن قابلیت سینک در وسیله‌ی اول و صبر کردن برای دانلود شدن رمز عبورها


و اما مراحل فوق را به صورت تصویری با یک مثال ساده بررسی می‌کنیم:


پس از قطع کردن دسترسی به اینترنت در سایر وسایل، در وسیله‌ای که رمز عبورها را دیلیت کرده‌اید، مرورگر Chrome را اجرا کنید. سراغ صفحه‌ی تنظیمات مرورگر کروم که با تپ کردن روی گزینه‌ی Settings منو در دسترس است، بروید. در این صفحه عبارت Sync را جستجو کنید یا به صورت دستی تنظیمات مربوط به همگام‌سازی را پیدا کنید. در ادامه روی گزینه‌ی Sync‌ کلیک یا تپ کرده و سوییچ آن را در حالت غیرفعال قرار دهید تا همگام‌سازی متوقف شود.


پس از این کار، در تنظیمات اسکرول کنید تا به گزینه‌ی Manage Synced Data on Google Dashboard برسید و روی آن کلیک کنید. در صفحه‌ی Data From Chrome Sync روی دکمه‌ی Reset Sync کلیک کنید.در این صفحه روی OK در پنجره‌ی پاپ‌آپ کلیک یا تپ کنید. نتیجه این است که تمام اطلاعاتی که روی سرورهای گوگل قرار گرفته شامل بوک‌مارک‌ها، سوابق وب‌گردی و همین‌طور نام کاربری و رمز عبور سایت‌های مختلف، همگی حذف می‌شود. قابلیت سینک نیز غیرفعال شده و از حساب کاربری خارج می‌شوید.

و ادامه‌ی مراحل در وسیله‌ی دوم انجام می‌شود که رمز عبورهای حذف شده و سوابق وب‌گردی و صفحات نشان‌شده در بخش Bookmarks همگی موجود است و هنوز چیزی حذف نشده است. دسترسی به اینترنت را فعال کنید. با توجه به ریست کردن همگام‌سازی کروم، طبیعی است که از حساب کاربری گوگل یا به اصطلاح Gmail خارج شوید. پس از خروج، برای ورود مجدد تلاش کنید و پس از ورود به حساب کاربری گوگل، قابلیت Sync‌ را فعال کنید.


نتیجه روشن است: آنچه در ابزار دوم و روی حافظه‌ی محلی ذخیره شده، روی سرورهای گوگل و حساب کاربری شما آپلود می‌شود و این به معنی بازگردانی رمز عبورها، یوزرنیم‌ها، بوک‌مارک‌ها، History مرورگر و موارد دیگر است.


پس از مدتی صبر کردن برای تکمیل شدن آپلود داده‌های موجود، می‌توانید سراغ ابزار اول بروید. در این ابزار نیز ورود به حساب کاربری گوگل را انجام دهید و در صفحه‌ی تنظیمات، قابلیت Sync را فعال کنید. اتفاقی که می‌افتد، بارگذاری داده‌های آپلود شده از طریق وسیله‌ی دوم، است.


به این ترتیب رمز عبورها از وسیله‌ی دوم روی سرورهای گوگل آپلود شده و توسط وسیله‌ی اول دانلود می‌شود و این یک بازگردانی خودکار، ساده و سریع است. حتی اگر ده‌ها و صد‌ها رمز عبور را تصادفاً دیلیت کرده باشید، با این روش ساده می‌توانید تمام موارد را برگردانید.

زمان انتشار : 18 ماه قبل Y.A : نویسنده
رمز فایلها www.dehkadeyedownload.ir مطالبی که مال تابستان هستند رمز زیر dehkadeyedownload.ir در صورتی که copy va past میکنید دقت کنید در آخر آن space رو پاک کنید
برچسب ها :
دانلود نرم افزار نرم افزار نرم افزار کاربردی دانلود نرم افزار کاربردی
در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید
گزارش خرابی

آمار باز دید این مطلب روش غیرفعال کردن iMessage اپل و حل مشکل ارسال و دریافت پیام
تعداد کل بازدید ها: 458
تعداد بازدید های ماه جاری: 458 نظرات و پیشنهادات
نام شما  :
ایمل شما :

سوال امنیتی :

نام پایتخت ایران چیست ؟
پاسخ شما :
نظر خود را وارد کنید

مطالب ویژه