بازی غذا دادن به هیولاها

درباره این بخش : صفحه ای که برای شما نمایش داده شده است اکثر اطلاعات موجود در سایت را بر اساس کلمه بازی غذا دادن به هیولاها می باشد که در قسمت زیر قسمتی از توضیحات مربوط به آن مطلب نمایش داده شده است و با استفاده از دکمه ادامه مطالب میتوانید به موضوع مربوط به بازی غذا دادن به هیولاها رفته و اطلاعات مورد نیاز خود را به این وسیله دریافت کنید .
سایت دهکده دانلود و بازی امیدوار است که شما از جستجوی مربوط به بازی غذا دادن به هیولاها راضی بوده باشید
البته این سرچ یا به عبارتی جستجو در باره بازی غذا دادن به هیولاها کامل نبوده و 100% دارای اشکال می باشد و ما در سریع ترین زمان سعی در یافتن مشکلات و رفع خطا ها هستیم اما شما میتوانید از قسمت سرچ گوگل که در قسمت ستون کناری قرار داده شده اطلاعات بیشتری از بازی غذا دادن به هیولاها را در همین سایت بیابید .
صفحه تگ بخشی هستش که اطلاعات سایت رو بر روندی که ادمین اصلی تعیین کرده برای شما به نمایش در می آورد به عنوان مثال ممکن است که پست با نام  سایت بازی غذا دادن به هیولاها با سایت بازی آنلاین در یک تگ یکسان قرار بگیرد اما در یک پست مشابه به دلیل اشتباه دستی که ادمین وارد کرده است کلمه سایت بازی غذا دادن به هیولاها با بازی آنلاین یکسان قرار نگیردن !! پس به احتمال زیاد اطلاعات نمایش داده شده به شما درباره بازی غذا دادن به هیولاها دارای نقص و کمبود خواهد بود که به زودی سعی در رفع مشکل خواهیم کرد !!!
امیدوارم که در صورت اشتباه ما رو ببخشید !
اسم این تگ :

سایت بازی غذا دادن به هیولاها

سایت دهکده دانلود و بازی تمام سعی خود رو داره تا علاوه بر قرار دادن مطالب جذاب روز مطالبی رو با تکنولوژی جدید برای شما بیاورد تا به این شکل شما گزینه ها مورد نظر خود رو راحتر انتخاب کنید .

دانلود بازی آنلاین فکری بامزه ی غذا دادن به هیولاها
نام : دانلود بازی آنلاین فکری بامزه ی غذا دادن به هیولاها
آخرین بروزرسانی : دانلود با لینک مستقیم اضافه شد
درباره بازی :

دانلود بازی آنلاین فکری بامزه ی غذا دادن به هیولاها

در این بازی شما وظیفه داریدکه به هیولا ها غذا بدید . این هیولا ها به وسیله اشتباهات دانشمندان تولید شده اند و شما هم وظیفه دارید که اون ها رو سیر کنید تا آدم ها رو نخورند . در کل بازی به شکل بازی های فکری ساخته شده و در مراحل بالا بازی مقداری سخت میشه و در واقع در 15 تا مرحله ی اول سعی میکنه که شما روبا فوت و فن هایی که در بازی بازی وجود داره آشنا کنه !


تگهای این پست
دانلود بازی آنلاین فکری بامزه ی غذا دادن به هیولاها دانلود بازی فکری بامزه بازی فکری بامزه بازی آنلاین فکری بامزه دانلود بازی بامزه بازی بامزه بازی آنلاین بامزه دانلود بازی غذا دادن به هیولاها بازی غذا دادن به هیولاها دانلود بازی آنلاین فکری بامزه ی غذا دادن به هیولاها
  • 1